Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában miért a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért a férfiakat zavarja jobban a szüzességük, mikor náluk sokkal kevésbé látványos?

Figyelt kérdés

Férfiként tulajdonképpen nem látszik kívülről, ha valaki szűz max arról veszik észre az emberek, hogy nem mer kommunikálni a nőkkel, zavarba jön ilyen intimebb témáknál. Alkalmi kapcsolatban is simán el lehet titkolni, max azt mondja rég volt már nővel és kész. Persze ha megvan a kellő önbizalma és mer kezdeményezni.

Nőknél azért sokkal több vetülete van a dolognak és kulturálisan is mindenhol a női szüzesség volt kiemelve. Az itt kiírt kérdések döntő többsége is férfiaktól származik, ezért tűnik nekem furcsának, de az is tény, hogy társadalmilag is kicsit más a megítélése a kettőnek.



2022. szept. 9. 10:52
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
100%
Presztízskérdés.
2022. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi hajlamosabb minden más előtt önmagára koncentrálni. Versenyezni kell a többiekkel, kitűnni, hódítani, "férfinek lenni", bizonyítani a szülők előtt, stb... Többségünk előbb markolja meg a súlyzórudat, mint elmenne valami neki tetsző programra.
2022. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezt én se értem. Szűz lány vagyok, és legutóbb két lánnyal beszélgettem, akik épp kiröhögtek egy srácot a háta mögött, mert kiderült róla, hogy szűz még (a fiú asszem pont most lett 18)... persze a lányok (16 évesek), akikkel beszélgettem, nem szüzek, sőt. Szó szerint a fél suli átment már rajtuk, amire ők büszkék is.

Nekem meg totálisan nonszensz volt az egész. Én is tapasztalt férfiról ábrándozom maszti közben, de ha nagyon bejönne egy srác és tudnám, hogy szűz, eszembe nem jutna visszautasítani a közeledését. Rohadt sokszor kell csinálni, aztán egyből belejön, ennyi :) nyilván ha valaki iszonyú balf*sz és egy antiférfi, az nekem se jönne be, de ilyet szerencsére nem ismerek. Lehet egy fiú szűz; ha elég intelligens, akkor pikk pakk sokkal ügyesebb lesz, mint a gyakorlott, de nem túl eszes férfitársai. Mint mindenhez, ehhez is csak értelmi és érzelmi intelligencia kell, semmi más.

2022. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez hogy "sokkal kevésbé látványos"? Szerintem inkább észrevehető a nőkkel való esetlenség egy társaságban pl., mint a csupasz makkod public-ban. ("Max. arról veszik észre", hát..)
2022. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
A férfiakra a fizikai különbségekből adódóan, a biológia 10x akkora szexuális nyomást tesz. Ami őket zavarja az az hogy még nem jött el nekik az a kor, mikor van nő akivel szexelnek.
2022. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Amíg szűz voltam, nagyon zavart ha előttem más férfiak a kalandjaikról meséltek. Miután elvesztettem, ez már egyáltalán nem zavar. Gondolom ilyen férfibüszkeség.


22/f

2022. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!