Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat ha egy pasi nyaldossa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat ha egy pasi nyaldossa a labujjaim?!

Figyelt kérdés

Amikor errol irogatok annyira felizgat. Ez normalis?

21/L


2022. szept. 8. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom imádta ha szopogatom a kis lábujjait! :)
2022. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők szerencsére, de kevesen. Kivétel erősíti szerencsére a szabályt:).

Tényleg vaannak emberek, akiknek a lábánál (is) van erogén zóna.

2022. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bögyös Dávid ***** válasza:

Most irogathatnám, amit mások, hogy egész nap nyalnám a lábujjaidat, meg minden, ami amúgy igaz is, ha ez neked tetszik, megcsinálnám. Persze ha piszkos lenne esetleg, el kéne mennünk fürdeni közösen, na aztán engem nem zavar, ha tiszta, és tetszik neked, szívesen megcsinálom, tényleg.

Persze elég a nyomulásból, mégis egy kérdésre kell válaszolnom, azért jöttem.

Felizgat, ha ezt írod? Ez nálad teljesen normális. Mindenkinek kicsit más jár a fejében, másra izgul fel, és ha te pont ettől, hát akkor te pont ettől, úgy fogadlak el, ahogy vagy, és ha valaki ezt kérné tőlem, bele is mennék, ahogy már írtam. Tehát ne aggódj, ez a te saját vágyad, és ezt minden normális ember megérti.

jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!