Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok már úgy, hogy amikor sor került rá, a pasi nagyon bena volt az ágyban? Miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

igen, akkor tanultam meg hogy aki előadja mekkora ász az ágyban az egy nagy nulla

3 perc alatt elment, de nem tudott 2. menetet, de nem ujjazott és nyalt ki utána, hisz már 1x elmentem

sorozatélvező vagyok:D:D

2022. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Várj de ezek szerint egyszer elmentél. Nem emiatt ment el a pasi is hamarabb? És mondtad neki hogy ez még semmi nem volt? Itt valami nem kerek.
2022. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

igen, egyszer elmentem

azt még ujjazáskor

mondtam, hogy nekem több kell, de lesz arta

megkaptam, hogy egyszer elmentem, legyen elég

pff

2022. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

“Neked is ugyanannyi időd volt”? 😂😂


Ez “jó” lehetett…

2022. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az #1-es, fickó sztárolta magát ő aztán mindenkit elvisz a csúcsra és hasonló szövegek. Két perc sem volt már eldurrant, utána ott szerencsétlenkedett amíg meg nem untam és eljöttem.
2022. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta felhúzni az óvszert. Amint nem kapott kényeztetést, lankadt is lefelé.

Egy pózban tudtunk csak dugni, mert váltani nem lehetett és mellette 5 perc volt az előjáték, a szex és az utójáték.

2022. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem kötözködni szeretnék, de a nőkről meg én tudnék borzalmas szexuális dolgokat mondani.

Tehát mindkét nemre igaz ez.

Természetesen ha valakinek nem kielégítő, amit kap, az változtasson,ha úgy érzi, és ahogy változtatni tud, akat.

2022. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!