Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha a pasitok megkérne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha a pasitok megkérne rá szépen titeket,hogy fazonra borotváljátok le a puncitokat megtenétek?

Figyelt kérdés
Volt rá má példa,hogy ezt vagy hasonlot kért?Kort is

2022. szept. 6. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Én olyanra csinálom, amilyenre kéri. De ő is megcsinálhatja nekem ;)
2022. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Meg.

Kor is.

2022. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Kérés nélkül is fazonra igazítom ha külön megkér rá annak csak örülök.
2022. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Persze.

Az en dragam pl azt kerte, hogy hagyjam termeszetesen a Venusz-dombon, max a bikinivonalat, meg a nagyajkak menten legyek csupasz. Szamomra ez teljesen oke volt es imadja, megveszik erte. 😊

Erdekes, hogy elottem senki nem volt hajlando erre, pedig ez nem extrem szerintem.

29N

2022. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

4-es, azt úgy én is szeretem :P

Kedvemért eddig majdnem mindenki meghagyta ha kértem (akár teljesen is), volt hogy 2 hónapig is.

2022. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Mondta, hogy hagyjak meg egy csikot, hogy ugy milyen. Tetszett neki, es azota neha meghagyok egy csikot :)
2022. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
27 vagyok, elozo
2022. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Már Nem. Még fiatalabb koromban előfordult, de nagyon utáltam. Utálok ott szőrteleníteni, és rég felhagytam azzal, hogy bárkinek megfeleljek. Már nem csinálom. Nekem így kényelmes és kész. Akinek nem tetszik természetes állapotàban, az keressen mást.

A férjemnek úgy tetszik ahogy van, szóval nincs ezzel gondom. :) 36/N

2022. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
2 hónap alatt még alig nő meg.
2022. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Alapból olyan, de egy kapcsolatban "lehet kérni" HA olyan a viszony (ez nem két dugást jelent hanem kapcsolatot ugyebár).
2022. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!