Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 alatti csajok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 alatti csajok, titeket mennyire zavar, ha a pasitok natúr odalent? Szóltok neki, hogy borotválja? Akiket nem zavar, titeket miért nem? Fiúk, miért nem alap a borotválkozás lent?

Figyelt kérdés

Szerintem legalább a zacskóját borotválja meg a tövénél. Ott gusztustalan.

És amúgy is a trimmelés alap lenne, ha már nem borotválja. Tih ogy álltok szőr kérdéshez?



2022. júl. 24. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon. Ne legyen dzsumbuj, tartsa karban, rendszeresen szőrtelenítsen.
2022. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Igaz már picivel 30 felett vagyok de nekem megfelel ha csak rövidre van nyírva. Lényeg hogy ne csiklandozza az orromat.
2022. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is elég, ha rövidre nyírja.
2022. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavar hogy termeszetesen hagyja.
2022. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Bár én még a nagyon fiatal kategóriába tartozom, közel sem vagyok 30hoz, de én teljesen a páromra bízom. Én is természetesen hagyom, ő is hagyhatja úgy, ha leszedi, maga miatt tegye, ne miattam.
2022. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Engem nagyon zavar, ha szőrös. Már csak azért is, mert én is 2 naponta borotválom, igazán megtehetné ő is, pláne hogy csak én szoktam neki orálozni, ő csak a farkáva szokott "ott" járni. Nem szoktam szólni, mert azt azért bunkóságnak érezném, az ő teste, semmi beleszólásom sincs, hogy mit csinál, vagy mit nem csinál vele. De szoktam utalásokat tenni rá, hogy most már jó lenne ha leborotválná. Vagy amikor megteszi, akkor kifejezem, hogy örülök neki.


24/L

2022. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nagyon nem jön be ha pasi borotválja, az olyan férfiatlan. Meg elég hülyén tud kinezni egy szőrös pasi csupasz intim résszel. Egyszer láttam ilyet, röhejes volt.

26N

2022. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Kifejezetten zavar. Ne is várjon orált ha nem szőrtelenít ott lent.
2022. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!