Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sincs rendben, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs rendben, ha ennyi a szex 1.5 év után?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, de mostanában nagyon kevés a szex, hiába lenne rá lehetőség. Legutóbb pl egy hete vasárnap szexeltünk, azelőtt szintén egy hétig nem volt semmi. Előtte azért jobb volt a helyzet, a heti 2 azért összejött. Engem aggaszt, hogy ez ennyire csökken.

Hogy lehet egy férfi ennyire jól el szex nélkül, ha amúgy ott van a barátnője, akit állítólag nagyon szeret? Rákérdeztem, állítja, hogy nincs semmi gond, csak nem minden a szexről szól, pláne ennyi idő után, meg hogy neki ennyi elég. Viszont szerintem meg ennyi idő után nem kéne még itt tartanunk, ráadásul az elején minden nap szexeltünk, akkor most hogy elég neki ennyi?

Nem azt mondom, hogy minden nap akarom, mert nem. De azért elbizonytalanodom, amikor egy hetek kimaradnak. Már többször is előfordult. Nem tudom, már mit gondoljak. Feleslegesen kreálom magamnak a problémát vagy nem kíván, mit gondoltok?


2022. szept. 4. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Ez normális, bárkivel előfordulhat ilyen
Valószínűleg nem kíván
Egyéb, kommentben kifejtem
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én magamból kiindulva simán el tudom képzelni, hogy ténylegesen ennyi elég neki. nem vagyunk egyformák, itt általában a gyakorikérdéseken, mindenki napi 6-szor rántja magára az asszonyt, de a valóság más.
2022. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Korábban több volt a szex?

Mennyi idősek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt?


Teljesen lehetséges, hogy csak heti 1-szer kívánja.

2022. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, néztem korábbi ilyen kérdéseket, el is riasztott, hogy a legtöbb ilyen kérdésnél az volt a válasz, hogy ez nagyon kevés és nem normális. Örülök a válaszaitoknak, köszönöm.

2-es: az elején rengeteg volt, napi több is, de naponta biztos. Persze tudom, hogy ez csak az elején van így, nekem bevallom ez nagyon sok is volt. Aztán egy év után ez kb heti 2 lett, teljesen jó volt így nekem. Most viszont az utóbbi időben inkább ez heti 1, de van, hogy több, mint egy hét is eltelik..

2022. szept. 4. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2022. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos már egy ideje megszokásból vagytok együtt! De hogy ez mikortól már nem releváns.

Ez nem olyan egyszerű dolog, mint első látásra.

2022. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesó, még most szállj le a vonatról, itt is így kezdődött és már csak évente jó ha 1 szex van!
2022. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi abnormális. Sajnos ilyen a világ, kizsigereljük és sz@rrá dolgozzuk magunkat azért, hogy megéljünk. Nem csoda, hogy nem jut már energia a szexre. Nálunk azért heti 2 alkalom szokott lenni de van, hogy csak heti 1. Régen amikor fiatal voltam és otthon purnyadtam a nyári szünetben, még a legyet is megb@sztam röptében.
2022. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva, párom nem kívánja annyira, hetekig sem jutna magától eszébe, én pedig naponta többszöri aktust is igényelnék, 2-3 együttlétet is, ha csak rajtam múlna. Négy éve vagyunk együtt, a napi eggyel már kibékülnék, bár annál többet vágynék, de van amikor még az is kimarad, és két nap után történik csak meg, ami már nagyon feszültté tesz. Sajnos túl nagy kettőnk között a libidókülönbség, és nem találkoztam soha olyannal életemben még, akinek olyan magasan lett volna ez, mint nekem.


Sajnos ebben olyan vagyok, mint egy 16 éves kamasz, folyton szeretkeznék, ha csak látom átöltözni a páromat, vagy épp zuhanyozni, vagy csak csókolózunk, vagy megsimogatom a fenekét, már azonnal keményedek, ezért ki is vonja magát a csókokból inkább, ha pedig lefekszünk, és eljutok, akkor is rögtön mindjárt folytatnám a második, harmadik elélvezésig tovább (ejakuláció után sem apad le a merevedésem, sem pedig a vágyam), de második a legritkább esetben történik csak ilyenkor már közöttünk, harmadik pedig szinte sohasem.


Én napközben és este is vágynám legalább, de ahogy írtam, még a napi egy is van, hogy el-elmarad, így a naponta kettőből egyre többször van már inkább két naponta egy.

Tegnap megtörtént közöttünk, utána még kézzel magamnak is, és reggel még így is erekcióval ébredtem.


Ennek a fizikain túl érzelmi értelemben is van negatív hatása, mert nem érzem, hogy vonzó vagyok, mint férfi, hogy kíván engem a parom. Sosincs olyan visszafelé, mint nálam, hogy átöltözök, hogy zuhanyzok, és az ajkát harapná, ha látja, vagy felszisszenne, és tulajdonképpen minden alkalommal én kezdeményezek nála, ami rombolja az önértékelésemet. Rendszeresen kifejezem szóban is, hogy vonzónak látom, hogy kívánom őt, nem miatta, hanem mert valóban így van, tényleg vonzó nő számomra, totálisan az ideálom, és a magam külsejét illetően sosem kapok pozitív visszajelzéseket. Pedig szükségem nekem is lenne rá.

2022. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha régen sokkal több volt a szex, akkor az sokkal rosszabbat jelent, mintha régen is ritkán lett volna.

Lehet, hogy csökkent a libidója - stressz, betegség, fáradtság.

Ha elutaztok néhány napra, akkor több a szex?


Lehet, hogy nem úgy általában csökkent a libidója, hanem csak veled laposodott el a dolog.

2022. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, kb egy hónapja utaztunk el 4 napra, ott 2 is volt.
2022. szept. 5. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!