Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor illik felhozni a témát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik felhozni a témát a pasimnak, hogy szeretném ha nyelvvel kényeztetné a popó lukamat?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A kapcsolat elején!
2022. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. N
2022. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én a párommal minden szex után átbeszélem vele, milyen volt az adott aktus. Ha én érzem hogy lehettem volna ügyesebb (maxot akarom neki nyújtani ebben is) megszoktam kérdezni hogyan tudnám fűszerezni. Szépen sorban jöttek elő a vágyai és hogy mi mindent próbálna ki. Féléve vagyunk együtt

24f

2022. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ebédnél.
2022. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csaladi ebédnél
2022. szept. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem az első sexnél mindenképpen!


Szingli pasiként én is szivesen kényeztetném egy nő popsiját is,de sajna nincs rá jelentkező... Erre sem,vagy bármilyen közös sexre sem!!!

2023. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szex közben nyalasd vele a puncidat, közben emeld fel a lábaidat és a fejét kezdd nyomni lefelé. Amikor a popsilyukhoz ér kezdj el hangosan nyögni és mozgatni a csípődet.

Ha az IQ-ja magasabb mint 35 érteni fogja a csíziót.

2023. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!