Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiú aki tetszik, allitolag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú aki tetszik, allitolag úgy jellemzett engem h “jó kis sűrű” csaj. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
És jó vagy rossz?

2022. szept. 3. 00:02
A kérdező szavazást indított:
Teszel neki
Nem tetszel neki
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt jelenti hogy kövér vagy
2022. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul koveret jelent, hanem ha pl sportolsz vmi uszast v evezest v hasonlot, es nem balerina alkatod van, hanem kotott/ izmos, akkor utalhatott erre vele. Ettol meg tarthat csinosnak/ bejohetsz neki.
2022. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

(tájszó) Alacsony, széles termetű <ember, állat>; tömzsi, vaskos, zömök. Sűrű kis gyerek, ember.

[link]


[link]

2022. szept. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Telt vagy, erre utal.
2022. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az jutott eszembe róla, hogy nem vagy magas, és faros-bögyös az alkatod. Isteni kombó!
2022. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Rendes, női alakod van. Valószínű van combod, hasad, popsid, melled... Teljesen normális. Esetleg ha sportolsz is valamit, akkor ugye izmod is itt ott
2022. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, sportolok de nem vagyok túl magas enyhen szólva. Vékony nem vagyok az biztos, de kövérnek se szoktak nevezni.


Köszönöm a biztatásokat privatban is meg minden választ nagyon.


Viszont attól tartok csak szexre kellenék neki így inkább hagyom a dolgot egyelőre.

2022. szept. 3. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak szexre? Ez csakis rajtad múlik. Ha megismerkedsz vele, ha beszélgettek, jártok, akkor kiderülhet róla sok minden. Utána még ráérsz dönteni.
2022. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!