Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvaras manapsag az anal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvaras manapsag az anal szex, anelkul nem lehet mar kapcsolata egy nonek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 13:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem izgat az anál szex.
2022. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszít, próbáltam, nem az én világom. 40F
2022. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de nem is előny ha nem szeretik.
2022. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem, legfeljebb elfogadottabb.


Mindenki egyedileg dönti el, hogy mi az alapvető számára a szexben, amit mindenképp igényel. Ez nem azt jelenti, hogy "kötelező", hogy rá kell erőltetni a másikra, nem, de joga van eszerint (is) válogatni a párkeresésben. Ahogy joga van mindenkinek megszabni, hogy nem dohányzó személlyel szeretne kapcsolatot, például. A szexben is lehetnek ilyenek, az sem "tabu". Igen, a szexben mindkét fél közös akaratának és igényeinek kell megvalósulnia. De lehetnek alap elvárások benne - a cél az, hogy olyan személyt találjon mindenki, ahol ezek egyeznek.

Szándékosan sarkos példa, de ha én heteroszexuális férfi vagyok, akkor nekem _alap elvárás_, hogy a másik fél nő, és heteroszexuális legyen.


Ugyanígy nem "alap" dolog a szexben az anál - _nekem_, személy szerint alapigényem a szexben, mindennapos szükségletem, és ezt a párkeresésben is mindig tisztáztam.

Sosem értettem, miért nem beszélnek az emberek ismerkedéskor érezten a szexuális igényeikről is, ami miatt egy csomó olyan dolgon csúsznak el, amik elkerülhetőek lennének egyébként, csak kommunikálni kell ezekről nyíltan, és nem fektetnek hónapokat egy olyan ismerkedésbe, amiről előre látható (lenne), hogy nem fog eredményt hozni. Ezzel elvéve önmaguktól és a másik féltől is az időt arra, hogy olyannal ismerkedjen mindenki, akivel összeillik. Ráadásul hónapokkal később már érzelmileg is sebződve.

Persze, nem nyitókérdésekben, hanem disztingválva, de egymás ilyen irányú megismerésének is normálisnak kell(ene) lennie egy ismerkedési időszakban, azok a kérdések mellett, hogy családi ház vagy lakás, város vagy vidék, itthon vagy külföldön, gyerekekkel vagy gyerekek nélküli tervezés, stb.

Több értelme van, minthogy mi a kedvenc zenéd, mi a kedvenc színed. Mert ez csak egy fokkal van felette annak, mintha az időjárásról beszélnénk. Nem kell prűdnek lenni, attól, mert mondjuk a férfi a szexről is beszél, nem azt jelenti, hogy csak puncit akar, de ne legyünk gyerekek: egy ismerkedés arról szól, hogy amennyiben jól mennek a dolgok, le is fogunk feküdni egymással. Igen, ez is része. Fontos része a párkapcsolatnak. Legalább nagyvonalakban egyeznie kell ezen a téren az igényeknek és a szokásoknak. Ne az első alkalomnál derüljön ki, hogy a másik kutyának öltözve pórázon tartva tud csak elélvezni, vagy hogy gyertyaviaszt szeret csepegtetni a másikra.

Ahogyan a gyerektéma, házasság kibeszélése se kell, hogy beindítsa a vészvillogót, ez nem azt jelenti, hogy "basszus, még nem is ismerjük egymást, csak a harmadik randink, és már gyerekről meg házasságról beszél", ez nem azt jelenti, hogy holnap megkéri a kezedet.


Nekem tehát, és kihangsúlyozom újra, _nekem_ alap az anál. Ez nem azt jelenti, hogy ráerőltetem a páromra, nem. Hanem hogy olyannal jövök össze, akivel egyeznek az szexuális igényeink. Ha nem, sertődés nélkül elbúcsúzunk, mindenkinek jobb így, ez nem baj. Bármi fontos, alapvető dologban ez van, ugyanezt kell tenni (a szex pedig az egyik tartóoszlopa a párkapcsolatnak, szóval nincs nagyon széles tere a drasztikus kompromisszumokkal). Persze, teljes egyezés sosincs. De nagyon éles ellentéteket más sem fog ellensúlyozni, és nem fognak összesimulni sem. Ha én otthonülős vagyok, a másik fél pedig kirándulus, azt ideig-óráig lehet erőltetni, de úgyse lesz működőképes örökre. Ez ugyanez.

2022. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mindennapos szukseglet?? Tudod te hogy mennyire nem egeszseges? Nyilvan nem neked lesz tole bajod
2022. szept. 2. 23:53
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Évekóta naponta vagyunk így a feleségemmel, gyakran naponta többször is, az ég világon semmi következménye nincs.

Ez csak legenda, hogy akkor majd 30 évesen pelenkát kell viselni, stb. Ha így volna, a homoszexuálisok kollektíven pelenkában járnának az utcán, mindenhol látnánk, ki a meleg.


Akik egymás szájából adják tovább ezeket az urban legendeket magabiztos tényként, legalább anatómialmilag kettőig gondolkodhatnának. Nincs olyan izom, ami a _használattól gyengül el_.


Olyan ez, mint a fogamzásgátló témája, amiért sok nő magából kikelve ölni tud, egymásra dobálva ilyen-olyan - interneten egymástól átvett - negatív dolgokat, miközben a tény az, hogy a fejlett világban az aktív szexuális életet élő felnőtt nők túlnyomó többsége tartósan használja, évtizedek óta, több százmillió nő. És biztonságosan. Stabil párkapcsolatban furcsa is lenne gumikkal szerencsétlenkedni még húszéves házasságnál is.


De ettől te még dönthetsz úgy, hogy az egyedi preferenciád szerint nem akarod, és eszerint válogathatsz. Csak fals dolgokat ne mondj, és másoknak is hagyd meg az egyéni döntést ebben mindig, ne akarj másokat meggyőzni, hogy így önmagadat elfogadottabbá tedd olyanoknak, akikkel nincs közös utad az életben.

2022. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs anál, nem is próbáltam soha. Szívesen kipróbálnám, de ez nem olyan dolog amit erőltetni lehet és részemről egyáltalán nem elvárás.

30F

2022. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Francokat elvárás, ez egy extrém aktus, súlyos egészségügyi kockázatokkal.

Csinálja az a pár ahol MINDKETTEN szeretik, élvezik, sok ilyen van. Szexben semmit ne keljen elszenvedni.

2022. szept. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szegény felesége 16-nak szednie kell a fogamzásgátlót, pedig a fingóját fúgázza a férje.
2022. szept. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Speciel már több mint egy éve nem szed, mivel várandósan nem kellett (plusz nyilván előtte se), most szoptatás alatt pedig nem akarjuk.
2022. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!