Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Mi az amit soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Mi az amit soha nem mondanál el a jelenlegi/jövőbeli barátnődnek?

Figyelt kérdés

Nekem van olyan amit nem mondanék el soha.


18 éves vagyok, és ti?


2022. szept. 1. 12:38
1 2
 1/12 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Én elmondtam a legneccesebb dolgaimat is komoly kapcsolatban. Persze nem azonnal,csak ha szóba került
2022. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen hogy nem merem elmondani.

49f

2022. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Két megcsalás után kétszer is új esélyt adtam a volt barátnőmnek. Harmadszor is megtette. A pofámba röhögött. Képzelheted, mennyi gyűlölet és szégyen volt bennem éveken át. Nem is értem, hogy lehettem ekkora idióta barom állat, hogy el akartam hinni, hogy bánja es megváltozik. A következő barátnőmnek elmondtam, ő elmondta az ő barátnőinek és együtt röhögtek rajtam. Ezért nem fogo a jövőben erről beszélnibes azért, mert nem akarom, hogy azt higgye, velem újra meg lehet ezt csinálni. A nőkben nincs semmilyen belső gátlás, ők nem érzik, hogy valami már sok lenne tőlük. Ha férfiként nem állítasz szabályokat, maguknak nem teszik.
2022. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Plazt hogy az exem jobb volt az ágyban vagy pl azt hogy seggbedugtam az osztálytársát vagy azt hogy egy cigánylánnyal vesztettem el.. 31f
2022. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
egy-két nagyon extrém fantáziámat
2022. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A telefonom kódján kívül bármiről nyíltan beszélek a párommal.
2022. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Régebben, a korábbi kapcsolataimban rengeteg ilyen dolog volt. Ma érettebb fejjel beláttam hogy hibát követtem el. Nem titkolok el semmit - nem hazugságra akarok egy kapcsolatot alapozni hanem a teljes őszinte bizalomra. Fogadjon el olyannak amilyen vagyok - ahogy én is elfogadom amilyen. Az ember múltja hozzátartozik. Akit csak a felszín érdekel az sosem fog hozzád teljesen közel kerülni.
2022. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy kit szeretnék kipróbálni a kapcsolatunkban. Sajnos elég prűd és félős a barátnőm.
2022. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig úgy voltam, mint te, kérdező. Nem mondtam el mindent a barátnőimmek. Cigi, megcsalás, előző kapcsolatok, vágyaim stb stb. A jelenlegi kapcsolatomban már másképp voltam az elején. Mindent tudtunk egymásról. Azt is tudja, hogy az összes barátnőmet megcsaltam, nem is egyszer. Kb 45-50 csajjal voltam előtte, abból 8 volt kapcsolat. Szóval mindent tudott. Nem féltékenykedett, idegeskedett, hogy biztos őt is megcsalom, mint az előző csajok (pedig ők semmit se tudtak). Ezáltal nem is tettem sose meg.
2022. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondok mindent, miért titkoljak bármit előtte?
2022. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!