Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a jelenlegi párom nem akarja, hogy leszopjam, és azt sem, hogy a kezembe vegyem a péniszét?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy soha senki nem szopta le és az sem jó neki ha a nő akarja esetleg kézzel a péniszét egyáltalán megfogni, szóval kézzel szájjal nem szereti és soha nem is szerette.


Van ilyen ember?


2022. júl. 1. 07:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Biztos koszos , retkes és mosatlan.
2022. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez eléggé furcsa
2022. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem látens biszex, vagy kezdődő homoszex, valószínűleg elnyomja.
2022. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, volt valami undorító gyerekkori trauma.
2022. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem fordítva volt egy olyan csajjal voltam aki nem akarta megfogni és leszopni sem akar... Nem volt vele túl hosszú a dolog F
2022. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

dehogy koszos, azért látom :)


csak annyi választ kaptam már 3x is, hogy nem tud konkrét választ adni erre, egyszerűen nem szereti, az hogy kézzel csináljam abba talán egyszer belemenne, a szájjal valóra


Egyszer még a kapcsolatunk kezdetekor még elmondta, hogy a szopást megalázónak tartja. Azóta kérdeztem erről, azt mondta, hogy ez is egy oka igen.


Csak általánosságban tettem fel a kérdést, hogy ez mennyire gyakori eset.

2022. júl. 1. 07:14
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen pasi nincs. Álmodod az egészet. Sürgősen ébredj fel ebből a traumából mert a végén benne ragadsz és agyműtétet kell csinálni rajtad!!!!!!
2022. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem általános a mai világban az biztos.

De régebben nekem is volt olyan hogy inkább nem szerettem ha a csaj kézzel vagy szájjal csinálja, mert olyan idétlenül rángatta hogy csak is a dugás volt a jó.

AZt úgy csináltam ahogy nekem tetszett.

2022. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Én sem szeretem. Igazából feszélyez és félek, hogy rossz izű. Illetve nagyon érzékeny is tud lenni. Szerintem semmi furcsa nimcs benne, ha valaki nem szereti a szopást.
2022. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Tulajdonképpen teljesen normális hozzáállás. Ha nincs semmi merevedési gondja akkor semmi szükség a felszopásra meg a kézimunkára. Jobb helye van a punciban.
2022. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!