Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a jelenlegi párom nem akarja, hogy leszopjam, és azt sem, hogy a kezembe vegyem a péniszét?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy soha senki nem szopta le és az sem jó neki ha a nő akarja esetleg kézzel a péniszét egyáltalán megfogni, szóval kézzel szájjal nem szereti és soha nem is szerette.


Van ilyen ember?


2022. júl. 1. 07:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem szerethet mindenki mindent. Ennyi. Nem kell emögé túl sokat gondolni.
2022. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Esztike, kímélj már meg az idióta férfigyűlölő privátjaidtól!

Kezdj el csajozni, ha ennyire zsigerből utálsz minden férfit!

2022. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 nekem is írogat, de nagyon unalmas màr, annyira lehúzó és idegesítő. Nem tudom miért nem inkább magában elmélkedik, hogy felszínre hozza önmagában a gátlásait, és helyre tegye magába a dolgot. Azt már nem akarja.
2022. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én se feltétlen örülök, ha valaki megfogja, vagy bekapja, mert nagyon csiklandós a makkom, és brutálisan érzékeny. Persze, ha nagyon akarja a hölgy, lehet róla szó. 😀
2022. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen ember? XD Van, a pasid... Amúgy miért ne lenne normális? Ő nem igényli, ennyi. Ha zavar, hagyd el, mi a kérdésed?
2022. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a te kezed a koszos nem a péló 😂
2022. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer olyan pasim, aki kb semmit nem akart szexuális értelemben.

Ő kinyalt, de borzalmasan, hiàba próbàltam irànyítani. Kèrtem, hogy hagyjuk is. Hogy èn a szàmba vegyem azt teljesen elutasìtotta.

Kèrdeztem, hogy esetleg rossz élmèny e az oka vagy vmi hasonlò, de nemmel felelt mindig.

Ezekből is csak arra lehet következtetni, hogy nagyon nem vagyunk egyformák.

Ha nem akarja, hát ne erőltesd!

2022. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen pasim.

A #17eshez hasonlóan engem is kinyalt, de úgy éreztem belőle "Jó, megteszem, csak te ne csináld".

De utána beszólt többször, hogy nekem azért kell a nyalás, mert nem vonzódom hozzá eléggé, hogy szimplán a farka elèg legyen.

És a szopás undorító.

Egyszer elég sokat ittunk (amúgy is, mert idővel rájöttem, ez egy alkoholista), feküdt, én meg "szemét módon" elkezdtem szopni.

Erre megszólal "Ezt azonnal hagyd abba"... De azért én még csináltam kicsit.

Amúgy szexuálisan nagyon nem stimmelt valami nála, és nem feltétlen azért, mert nem engedte az oràlt...

2022. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!