Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van a környezetedben olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a környezetedben olyan pár akikről tudod hogy kézen fogva sétálnak az utcán mégis legalább az egyik fél mással is szexel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Volt olyan pasi akinek én voltam a szeretője
2022. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Elég sok ilyenről tudok, környezetemben is (sőt van akinek én biztosítottam alibit). Találkoztam már az utcán olyan párral is ahol az asszonyka előző este csapott az egyik swingerben egy kemény x fős gangbanget :)
2022. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy idevágó vicc. Feleség nem alszik otthon éjszaka, a férj reggel felhívja a 10 legjobb barátnőjét megkérdezni ott aludt-e a felesége. Mind a 10 azt mondja hogy nem. Férj nem alszik otthon éjszaka, feleség reggel felhívja a 10 legjobb barátját ott aludt-e a párja. A 10 legjobb haverból 10 azt mondja perszeeeeee, sőt 5 egyenesen azt állítja még most is ott van 😂
2022. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen nővel vagyok kapcsolatban.
2022. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek ilyen párt
2022. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, a férfi és a nő is olyan beosztásban dolgozik hogy nem tenne jót nekik egy válás, mind a ketten tartanak szeretőt, a férfi "kondizni" jár el (egy ideig tényleg kondizott is) a nő "jógázni". Tudják egymásról hogy mi a helyzet nincs kimondva, ezért inkább félrenéznek.
2022. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 jakis válasza:
Van.
2022. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tambi3 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A párok már csak ilyenek... Lehet, hogy nem éppen aznap volt a másikkal is, de bármerre nézel is, csak ilyen párokat látsz!


Bár megesküszünk ennek ellenkezőjére, de a férfi genetikája nem monogám, és dőreség azt hinni, hogy a hölgyek maguknak szépítkeznek, hiszen párjukkal csupán napi egy-két órát töltenek teljes harci díszben, de leginkább annyit sem. A maradék nagyjából tíz-tizenegy óra nyilván a "világnak", benne esetleg egy újabb kapcsolatnak szól...

2022. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!