Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi nemiszerv mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nemiszerv mitől zsugorodhat?

Figyelt kérdés

23éves férfi vagyok.A nemi életemmel eddig semmi gondom nem volt.

Nem vagyok az a pénisz méregetős fajta sem tehát azzal játszok amim van! :)

Viszont úgy 3hete észre vettem hogy szemmel láthatóan nagyon vékony lett.

Nincs problémám a merevedésemmel,nincsnek lelki okaim se,nem fogytam és az étrendem is változatlan.

Tehát eddig ha merev állapotban volt kb 3unnyi széles csak hogy nagyjából érthető legyen most jó ha van talán 2unyji..

Eléggé kiakasztó a helyzet azaz a látványa :(

Mitől lehetséges ez?

Forduljak vele esetleg dokihoz ?


2022. aug. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ujjad dagadt be :D
2022. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 unnyi.
2022. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt érzékeled,hogy vékonyabb lett a peniszed,akkor a barlangos testekben sok a lerakódás a vérből!Azért nem tud vérrel feltoltodni!Potencia és penisz növelő szerek segítenek!Kitisztitjak az ereket és a barlangos testeket.Akkor már ismét teljes hosszában áll majd a peniszed!
2022. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!