Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy ruhában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy ruhában nagyon beindított titeket egy nő, de fehérneműben vagy meztelenül már nem tetszett?

Figyelt kérdés

Szóval még nem voltam pasival, de most lett valakim. Beleesek a típusába. Nem vagyok ez a tipikus nagyon szép nő, de ruhában ilyen átlagos/egész szép vagyok szerintem.

Ami zavar (és tudom, tennem kellett volna ellene) az a ruha nélküli testem, kifejezetten a hasam. Combban mindig erős vagyok, még, ha egy deka felesleg sincs rajtam, de a hasam csak akkor van, ha pár fölös kiló ott van rajtam.

Ruhában látszik a combom, ami narancsbőrös és vastag, látszik, hogy nem vagyok egy kebelcsoda, ahogy az is, hogy sebes a vádlim, szandálban, hogy nem kecses a lábfejem, pólóban, hogy nem cérna vékony a karom, haspóló volt rajtam ugyan, de mindig magasderekú nadrággal hordtam, valami mindig a derekamra volt kötve, szóval "jótékony homály fedte"

Elvileg tetszik neki, ha egy nőn van mit fogni és nem csontos, de valahogy aggódom egy kicsit, hátha ennél feszesebbre, keményebbre, szebbre vagy jobbra számít.


2022. aug. 28. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódj! Ahogy írsz, a szarkazmusod, az egyéni fogalmazásod, visz mindenT A személyiséged egyedülálló lehet!

Amit leírtál, amiatt meg ne aggódj! Nekem így tetszenél ahogy vagy!

2022. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Úristen, ugyanez van velem is...a barátom is mindig ezt mondogatja, hogy úgy is tetszenék neki de eddig csak sötétben "látott" és nem is nagyon merem máshogy csinálni.
2022. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az összes nő ilyen lenne. A női test nem olyan full, de szép, mint amit a net mutat...
2022. aug. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől félsz, próbáljátok ki ruhában. Vannak direkt erre való fehérneműk, babydoll-ok, mindenféle ruhadarab.
2022. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy azóta már látott néhányszor és nagyon elégedett velem.:)

Már kezdem én is egész jól érezni magam a bőrömben.

2022. szept. 17. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól alakulnak a dolgok.

Szerencsére úgy néz ki, hogy összeilletek!

2022. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, velem kb.mindig az van, hogy ruhában tetszek nélküle már kevésbé. Melltartó nélkül meg pláne, amígy fent van a melltartó addig tetszem.
2022. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ilyen esetre jó az, ha a fickó fekszik, te pedig fölé hajolsz. A lógós mellek ilyenkor néznek ki a legjobban.
2022. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!