Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az mennyire zavar titeket ha egy pasinak pénisze nyugalmi állapotban nagyon kicsi?

Figyelt kérdés

Szóval nekem elég kicsi nyugalmi állapotban kb 3cm, de merev állapotban 15cm.

És "kicsit" frusztrált, hogy amikor öltözők a nő előtt és nehogy kiábrándító legyen neki hirtelen a látvány. Sok ilyesmi pasiba futottatok már bele akinek nagyon kicsi volt a pénisze nyugalmi állapotban? Vagy kb milyen méret aranyokkal talalkoztatok eddig nyugalmi és merev állapotban? Szóval titeket zavar az összképet?

Pasikól is kérdezem, van masnak is ilyen gondja? Mik a meret arányok?



2022. aug. 27. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

10. Megmutatnám, de addigra már nem picike 😂😂😂

Szal így buktam a dolgot 🤷🏼‍♂️

2022. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs jelentősége szerintem sem, hogy lógva mekkora.

Nekem mondjuk az bejön, ha a herék nagyobbak és lógnak.

2022. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fel kell szivni
2023. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsi fiúk a szóhasználatért, de nekem nagyon cuki és aranyos egy ilyen pici farok lankadtan. És amikor megkeményedik, megmerevedik, az nagyon menő, szuper látvány, hogy milyen hatalmas a méretváltozás. Érezni is imádom amikor ugyanez a számban történik meg másodpercek alatt.


Szóval engem nem zavar, sőt! :)

2023. febr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!