Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszer valaki cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer valaki cuckold lesz, utána van visszaút?

Figyelt kérdés
A barátnőm (20 éves) szeretne mássl is szexelni 1-2 évet, mondván, hogy fiatal. Én 25 vagyok, és ha utána folytatjuk rendesen, akkor miért ne. Eddig 14 partnere volt csak, emiatt akarja, meg egyszer több pasival is ki akarja próbálni velem és nélkülem is. Ti mit tennétek a helyemben? Nekem ő a harmadik nő az életemben.
2022. aug. 26. 16:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem így lesz valakiből cuckold?
2022. aug. 26. 17:30
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Cuckold hajlamod szerintem úgy alakul ki, mint nekem, hogy fiatal koromban a nagyobb és erősebb fiúk levadászták előttem a legjobb csajokat, nekem pedig nem jutott egy sem.


Egyébként sohasem próbáltam még átadni a páromat másnak, de valahol vágyok a dologra. Tehát még ki sem próbáltam de már előre izgat a dolog !


Téged nem izgat a dolog. Nem vágysz rá. Szerintem ebből csak szívás lenne számodra. Keress másik barátnőt sztem.


35F

2022. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Noren1989 ***** válasza:
18%
Szimplàn lúzer vagy, baràtom.
2022. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

"Eddig 14 partnere volt csak" "és nélkülem is."

Nem szeret téged. Semmi értelme.

2022. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#11!


De, így lesz.

Ne menj bele! Dobd ki a fenébe a csajt.

Gondolom, az nem tetszene neki, ha te más lányokat kefélnél.

46 éves vagyok, 6. barátőmmel vagyok és egyikőjüknek sem volt fele annyi partnere sem mint a te 20 éves barátnődnek.

2022. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha semleges reakciót vált ki, hogy mással dug, akkor már cuckold vagy. Én felpofoznám, ha egy csajom ilyet akarna, és el is kezdenék újat keresni
2022. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#14-nél a pont. Nem szeret. Nélküled is akar mindenfélét csinálni, egyszerűen ki akar hagyni a képből. Te jó vagy stabil pontnak, melletted meg tapasztal, ha úgy adódik pedig szemrebbenés nélkül le is cserél.
2022. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Menj bele, mert a lány valószínűleg máskor is csinálni szeretné. Ha nem jön be neked lelépsz, ha bejön neked, akkor duplán jó.
2022. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem dobajd, de a kiváncsiság kedvéért kérdezd meg, hogy ha te is akkor kikezdenél más nőkkel rendben lenne-e vele. Ha nem, akkor nem kölcsönös a nyitottság, tőled olyat vár el amire nem hajlandó, én dobnám.
2022. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hagyd, forintot nem ér az ilyen nő.
2022. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!