Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legküzdhető az önértékelési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legküzdhető az önértékelési zavar?

Figyelt kérdés
Nem nagyon merek szexet kezdeményezni, mert nem érzem úgy, hogy bárkinek tetszenék. Le lehet ezt küzdeni valahogyan?

2022. aug. 25. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Le a másik variáció , hogy tiptop formába kerülsz
2022. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Férfi vagy vagy nő? Mert az sem mindegy. Ennyi alapján senki nem tud segíteni, szerintem. 😅


1. Bizonyos adottságokat nem lehet megváltoztatni. Vagy ha magadon nem tetszik valami, szaladsz a műtőbe?

2022. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leküzdeni nem, de van hatásos módszer a helyes önértékelés helyreállítására: pszichoterápia. Sajna az önbizalomra nagyon korlátozottan hatnak a külső tényezők, ezét tök fölösleges azok változtatgatásába energiát ölni.
2022. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom miért lettem lepontozva, amikor az első egyházi nagy hülyeséget írt.


2 voltam.


Esetlegesen tényleg belül kellene helyretenni a dolgokat. Olyan emberekkel körülvenni magad, akik építenek és nem rombolnak. Sokszor a szülők miatt ilyen a gyerek, akik bántják őt mindenért, vagy a környezete. Családtagok, suli, stb.

2022. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!