Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önértékelési zavar kezelése?

Önértékelési zavar kezelése?

Figyelt kérdés

Igazából, ezzel csak a fiúk terén van gondom.

Utánaolvastam, és nálam fennt áll valamilyen szinten az itthoni megkülönböztetés a nővéremmel, és az elvárások, amiket én nem, de a tesóm teljesíteni tud.

Emellett egy olyan legjobb barátnő, akinek mindig előnyben lesz része.

Barátkozás téren semmi problémám sincs, jól megvagyok mindenkivel, szeretnek, és minden okés.

De pl, mostani helyzetemben, új társaságba mentem, és jobban szimpatizálok egy fiúval. Viszont elég valószínű, hogy neki meg a csapattársam jön be. Innentől jön az, hogy vagy barátként kezelem egy idő után, vagy megtetszik. És nem tudok ellene mit tenni. Mert amint megkapom az adott személytől a figyelmet, és hirtelen sokat, akkor azonnal kihátrálok az egészből. És tudom, hogy ez nagyon rossz.

Szakemberhez nincs lehetőségen fordulni, de magam tudom ezt valahogy rendezni?



2022. febr. 28. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!