Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összekavarodnál olyan nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekavarodnál olyan nővel, aki egy majdnem 10essel idősebb (30),és marha dögös de...?

Figyelt kérdés
Volt több mint 15 partnere, és csak gumi nélkül szexelt mindenkivel eddig? Hogyan kérdezzek rá hogy tesztelni eljár e?
2022. aug. 25. 00:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Inkább offolom. Úgysem annyira jó bőr.
2022. aug. 25. 14:59
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy volt a nőnek több, mint 15 partnere. Első olvasásra valóban soknak tűnhet, de számolj egy kicsit. Középsulis osztálytársaim közül jó néhányan, sok évvel ezelőtt, 15, 16 éves korukban nem az első, szexelésen voltak túl. 30 éves korára lehetett mindegyiknek 15 pasija pedig csak évenként volt egy.

A te 30 éves barátnődről, ha csak azt tudod, hogy mennyi pasival volt, az elég kevés. Lehet, hogy neki is évente volt egy. Férfi 30 évesen csak 15 nővel feküdt le, majdnemhogy lúzernek számít, a nő ugyanúgy 30 év, 15 pasi, meg prostinak? Nem értem én ezt. De te tudod. Én nem hagynám ki, ahogy sok évvel ezelőtt se hagytam ki.

2022. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Offolom mert nem annyira jó bőr de a kérdésben meg marha dögös,döntsd el végre mit hazudsz....
2022. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amúgy az első válasz teljesen hülyeség, mert pl. a HIV is lappanghat 10-12 évig teljesen tünetmentesen, ha valakinek erős az immunrendszere… Ettől még kezelés híján egyszer majd ugyanúgy átfordul AIDS-be, és onnantól kezdve pár év szenvedés után jön a halál.

De amíg lappang, addig is ki tudja, hogy hány embert fertőz meg…


És ez több súlyos, nemi úton is terjedő betegségre is igaz.

2022. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13 instás képeken dögösnek nézett ki, de aztán elküldte a tiktokját és ott látszik a valóság 😂😂😂



Amúgy igen, a logikád orosz rulett 12, elég ha egy partner aidses vagy bármi más betegséget hordozott, akkor utána mindenki elkapta

2022. aug. 26. 07:23
 16/18 anonim ***** válasza:
Add meg nekem az elérhetőséget 😀
2022. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj más majd dugja helyetted,te meg verd....
2022. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Majd dugok mást :) egyébként meg nem verem
2022. aug. 26. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!