Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként több idősebb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként több idősebb pasi kikezdett velem. Mi számít betegesnek?

Figyelt kérdés

Tiniként nem voltam szent életű, 14 éves voltam mikor egy 24 éves ismerősöm kikezdett velem, le nem feküdtünk, csak csókolóztunk és lesz*ptam. Aztán 16 évesen volt egy 35 éves pasim majd 17 évesen volt egy 28 éves pasim 1 évig.

Később is az idősebb pasik tetszettek,a férjem is 10 évvel idősebb nálam

19 voltam mikor összejöttünk, ő 30 előtt nem sokkal.

Én ezeket nem érzem gáznak de múltkor valakivel beszéltem erről és szerinte ezek a tini kori dolgok nem egészségesek, mmint egyik férfi sem volt az.. szerintem a pedofil éretlen lányokra bukik, 14+ évesen már nem voltam az..


2022. aug. 21. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kortól legálisan szexel az ember azzal, akivel akar. Lehet azzal vitatkozni hogy morálisan mennyire oké amit tettek, de pedofilok biztos nem voltak.
2022. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
nem önmagában a korkülönbség a gáz, hanem az, amikor az idősebb pasi nem érzi, milyen helyzetben korrekt vagy nem korrekt a lányra ácsingóznia, illetve kihasználja a másik naivitását, tapasztalatlanságát
2022. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem a 10 év a baj. Hanem az, hogy nem mindegy hogy te ahogy írtad 20 évesen vagy egy 30 éves pasival úgy, hogy tudatában vagy a döntéseidnek, nagyjából tisztában vagy már magaddal és felnőtt ember vagy aki saját akaratából van vele. Vagy 14 éves gyerek vagy 0 tapasztalattal az életről vagy a szexualitásról, a kamaszok naivitasaval és lazadasaval megáldva, amit egy 24 éves felnőtt kihasznál.
2022. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Régebben nem volt olyan hogy tini, 12 évesen gyereketszültek a nők és kész.
2022. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 te hülye vagy? Mikor? 1500-ban kb...
2022. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
5: kb 100 éve ez teljesen általános volt.
2022. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

kérdező, hogyne lettél volna éretlen 14 évesen

most sem túlzottan lehetsz érett, ha még mindig ott tartasz, hogy azt gondolod, hogy ezzel semmi gond nem volt.

az egy dolog, hogy manapság egy kamasz csaj is felnőtt nőnek néz ki, csak agyilag kb. egy óvodás szintjén van, és egy mostani 20 éves csaj van kb. egy általános iskolás szintjén

nálunk az "érett nő" az azt jelenti, hogy nem teljesen agyhalott, és már talán nem hallgat annyi majkát, és nem puzsért olvas

2022. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
sosem volt általános. kezdjük ott, akkoriban átlagosan 14-15 éves korban jött az első menstruáció
2022. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Kizárólag a nemigyűlőlet, férfigyűlőlet miatt vetődhet fel, hogy a természetes érzelmi, szexuális vonzalommal bármiféle probléma lenne. A nemeket megfordítva, senkinek nem jutna eszébe gyűlőlködni.
2022. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy te minek veszed ezt?

Ha te neked jól esett és ma is mosolyogva gondolsz rá, akkor ne foglalkozz velük.

Sokszor az irígység és a rossz indulat vezérli az embereket és nagyon okosak akarnak lenni.

2022. aug. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!