Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként több idősebb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként több idősebb pasi kikezdett velem. Mi számít betegesnek?

Figyelt kérdés

Tiniként nem voltam szent életű, 14 éves voltam mikor egy 24 éves ismerősöm kikezdett velem, le nem feküdtünk, csak csókolóztunk és lesz*ptam. Aztán 16 évesen volt egy 35 éves pasim majd 17 évesen volt egy 28 éves pasim 1 évig.

Később is az idősebb pasik tetszettek,a férjem is 10 évvel idősebb nálam

19 voltam mikor összejöttünk, ő 30 előtt nem sokkal.

Én ezeket nem érzem gáznak de múltkor valakivel beszéltem erről és szerinte ezek a tini kori dolgok nem egészségesek, mmint egyik férfi sem volt az.. szerintem a pedofil éretlen lányokra bukik, 14+ évesen már nem voltam az..


2022. aug. 21. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Így van, a pedofil szexuálisan éretlen lányokra bukik.

A gyerekes ember a gyerek korú nőkre, a jó ízlésű magam fajtának pedig a 17-27 éves korosztály a kedvence 😋

2022. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
pasi vagyok és amikor a tini csajokat elvitték előlem az idősebb pasik haragudtam rájuk mostmeg amikor én vagyok idősebb és én vinném a tini csajokat mostmeg azt magyarázzák a csajok hogy jajj nemár ő majd a saját korából válogat.. hát elmennek a pixsába...
2022. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!