Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szakállas kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szakállas kérdés, volt is már hasonló, de újráznám. Akihez nem vonzódtok, azzal tudtok szexelni? Ha tudtok, akkor az szex- szex vagy megy a szeretkezés is?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretkezés - benne van a nevében, azzal tudsz akihez érzelmileg is vonzódsz, szeretsz. Ettől még dugni lehet azzal is akibe nem vagy szerelmes.
2022. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szeretkezés független a szeretettől amit általában érzel!

A szexualitásban meg a finomabb, több intimitással, finomsággal átszőtt együttlétről beszélünk!

A sima szex, vagy dugás , kefélés, bszás, meg a másik kategória!

Igen tudok finomam szexelni bárkivel! Persze heteroként nővel!

2022. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
Nekem megy a szeretkezés olyan lányokkal akik nem jönnek be. Ha végképp nagyon nem jön be, akkor viszont ügyesnek kell lennie a csajnak, hogy mégis belemenjek. De még nem volt olyan, hogy ne menjek bele a szeretkezésbe.
2022. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok igénytelen, önbecsüléssel nem rendelkező "férfi"társam mellett én nem tudok olyan nővel szexelni, aki nem tetszik. Eleve eszembe sem jut vele semmi és elképzelni sem tudom mi a jó abban, hogy olyan valakivel vagy együtt, aki nem vonz.

Mondjuk én randizni is mindig olyan lányokat hívtam el, akik szép arcúak, csinosak voltak és értelmesnek tűntek. Utóbbi olykor csalódás volt, de ez meg csak úgy derül ki, ha időt szánunk egymás megismerésére.

2022. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es, köszi
2022. aug. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!