Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet otthon gyakorolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet otthon gyakorolni mélytorok technikákat?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon izgat ez a téma (meg sokféle bdsm jellegű dolog is). Előző barátom nem igazán volt nyitott az ilyenekre, nem is tartott sokáig. Ha majd találok valakit, szeretném ezt jól csinálni, nem akarok csalódást okozni. Meg lehet otthon tanulni jól ezt? Vannak erre praktikák, módszerek?

2022. aug. 24. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én uborkával vagy dildóval próbálkoznék először
2022. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező!

Bátran írj én szívesen, felvilágosítalak a témáról!

Ha bárkinek lenne kérdése mert bizonytalan, vagy ijesztőnek tartja elsőre de még is izgatja, az írjon bizalommal.

Egy kicsit több mint húsz éve a bdsm világában élő domináns, fetisiszta, szadista férfi.

2022. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Lehet. Én azt javaslom szerezz be egy ilyet:

[link]

Ez nem túlzóan vastag, könnyen hajlik, és kellően hosszú hogy meg tudd fogni pl. ha hirtelen ki kell húzni, mert öklendezel.

Próbáld szép lassan, kis időkre, egyre mélyebbre tolni (legyen elég nyálas hogy könnyebben csússzon) és ha érzed, hogy nem megy tovább akkor azon a ponton próbáld minél tovább benntartani. És fokozatosan lehet utána mélyebbre és hosszabb időkre bent tartani. De mire az öklendezési reflex elmúlik vagy legalább csökken az sok idő. Viszont megéri, utána sokkal jobban fog menni élesben is, ha valamiért arra kerülne sor.

2022. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet, a garatreflex uralása, tudatos kontrollja a kulcs. Először csak két ujjal, de utána uborka, dildo stb. alkalmas lehet a célra. Szépen fokozatosan ésszel.
2022. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nyeljél karót!
2022. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, nem olvastam mit írtál!

Ne pazarold az időd! Ha nem neten keresel mélytorkozáshoz partnert, akkor ne érdeklődj a méretem iránt!

2022. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Domináns 40 es férfi vagyok 17/5 középen vastagabb egy kicsit amit mélytoroknál szeretnek a lányok!

Ha komolyan érdekel, akkor beszéljünk!

2022. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
Élőben lehet jól tanulni. Főleg, ha én tanítalak.
2022. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
szívesen segítek saját szerszámmal
2022. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!