Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok nagyrésze mért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagyrésze mért mondja azt, hogy nekik mindegy a méret?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok is nekem például igenis nem mindegy, mert a kicsik nem elégítenek ki.

2022. aug. 22. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pl nem a farokméret számít hanem ahogy bánik vele😁😁 eddig kb 16-19 közöttivel volt dolgom.De azt is a pasik mondták nem én méregettem..
2022. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy, nálunk soha nem került szóba a méret...

Főleg nem menet közben, hogy tizen-huszon van benned....

Nem tudom azt a méret orientáltságot.....

2022. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az aki másokat szidsz az ilyen kérdések alatt? :) "Kedves" kérdező!
2022. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
A méret igazából mindegy... ha nagy.
2022. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerem a lányok nagy részét, nem hallottam még, mit mondanak a méretről. Mégis biztosan tudom, hogy nem mondják, hogy mindegy, mekkora. Csak azt, hogy sokadik szempont, és azt, hogy az átlagos alatti is pont elég, ha a másik végén olyan pasi van, akihez vonzódnak.

Kérdező, szerintem te nem lány vagy.

2022. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy, ha 12-22 között van és tudja is használni az illető.
2022. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Soha sem mértem még meg, soha sem kérdezte még meg egyetlen nő sem, hogy mekkora és sok nővel voltam együtt, de még soha senki nem panaszkodott a méretemre (bár nem is áradozott senki sem róla). Egész egyszerűen, ha nem kirívóan nagy vagy kirívóan kicsi, akkor tökmindegy, hogy mekkora.
2022. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, nekem is es a baratnoimnek is fontos. Nyilvan fontos, mert ha nem eleg nagy, akkor nem lesz kielegito a szex. En sem ertem, hogy miert irjak ilyen megvetoen az itteni nok, hogy szex kozben nem a farkat mericskelik. Mi sem mondjuk, hogy szex elott elokapjuk a vonalzot es ha nincs meg x centi, akkor nem lesz dugas. De komolyan nem tudom elhinni, hogy ezeknek a noknek mindegy es nem ereznek egy icipici csalodast sem ha egy koktelvirslit talalnak a boxert lehuzva, hanem ugyanannyira orulnek mint a normalis meretunek.
2022. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Örülünk, hogy fontos neked, és hogy a barátnőid is elégedettek. Ismerek olyan fiút, aki arra büszke, hogy magas, olyat is, aki arra, hogy izmos. És olyat is, aki se nem magas, se nem kigyúrt, de okos, szellemes, és neki sincs gondja a lányokkal. Lányokban is van, akinek elengedhetetlen, hogy a pasi magas legyen, és olyan is, aki elolvad a kockás hastól, izmos vállaktól. És van, akinek roppantmód imponál, hogy a fiúja egyetemre jár, netán ott tanít. Fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák.
2022. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!