Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek volt már kielégítő szexélményetek kifejezetten kispéniszű partnerrel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 08:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10.


Hát szerintem 14, vagy az alatti a kicsi… Nekem 14.

2022. aug. 22. 17:41
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez a legjobb hidd el. Sőt.

Ha úgy akarok szopni mint egy gép, akkor a 12 körüli a legjobb.

Ezt tudom benyelni ütemesen, megállás nélkül, teljesen tövig. Élvezem ahogy csattog az ajkam a szemérem dombon, és a herécskéken.


Ettől nem öklendezek, nem kényelmetlen. Nagyon izgató, amikor elélvezéskor pont a torkomra lövi a melegséget.

A nagy mérettel ezt nemtudom megcsinálni, azzal csak szöszmötölök.

Persze az sem rossz, de egész más.

Olyan ez mint a kanál meg a villa. Mindkettővel eszünk, mindkettő jó de másképp.

44N / Milf szopógép / 🤷🤦

2022. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sose mértem vonalzóval, de 10cm-re tippelek. Kutyapóz, meg misszionárius úgy, hogy a lábam szinte a nyakamban, ill lovagló úgy, ha guggolok. Más pózban nem sokat éreztem. Szopni nyilván jobb a kicsit, ő meg kompenzált azzal, hogy istenien nyalt.
2022. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt hallottam, hogy a kissebb péniszű férfiak Istenien tudnak nyalni, hisz valamivel mindenképp ámulatba kell ejteni a nőt.

Nekem volt régebben kis méretű barátom, de úgy kinyalta hátulról mindkét lukcimat, hogy sokszor azt sem tudtam, hogy hol vagyok.

Aztán egy nagy métetű barátom úgy nyalt, hogy közben majdnem röhögő görcsöt kaptam.

2022. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!