Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Melyikkel feküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Melyikkel feküdnétek le inkább?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

#10 Vékonyból is többet vett a Kérdező "egy kalap alá".

A lényege a kérdésnek az volt, és ezt meg is mutatta: inkább vékony, vagy inkább kövér nők felé hajlik a többség. Most hogy azon belül milyen kategóriákra hány szeletre osztjuk tovább, mindegy.

2022. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Lapos has, legyen rajta mit fogni, közepes méretű mellek, szofogado és alárendelt ló egyén.
2022. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl vékony, közepes mell és popsi.
2022. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csakis a kövér nagy segg nagy cici a nyerő!
2022. aug. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért ez női szemmel is sértő. Nem csak ez a két véglet létezik, bőven nem. Én is napi szinten sportolok, mégsem vagyok deszka, de kövér sem. Hát akkor? Akkor én nem vagyok egyik sem.. :D
2022. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ez csupán egy olyan kérdés volt, amivel azt szerettem volna megtudni, hogy egy túlsúlyos vagy egy vékonyka lány kelendőbb-e.

Ami azt jelenti, hogy ezek alapvetően nem tartoznak bele az átlag ideálba, ami a legtöbb pasinak bejön: közepes/nagyobb cici, arányos alkat/normál testsúly, formás fenék stb


Nem értem mit lehet ezen fennakadni… nem muszáj szavaznu

2022. aug. 22. 11:23
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, de legalább ne lenne sértő senkire nézve a kérdés, mert ez így nem reális. Ahogy látom a többi véleményt, nem ez a két végleg kelendő.
2022. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ez mégis miért sértő? :D



Mert a normál testű embereket nem tettem bele? Úristen :D aki ezt sértésnek veszi, az annyit is ér


Lehet nem jól fejeztem ki magam, mikor feltettem a kérdés de a lényeget szerintem nem olyan nehéz levenni.

2022. aug. 22. 11:46
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

#16

Jaaa, ha két végletet akartál, akkor egyikkel sem. A túlsúlyosnak nem a vékony az ellentéte, hanem a csupa csont és bőr, alultáplált. Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem a vékonyról egy egészségesen vékony női test jut eszembe, a túlsúlyosról meg egy nagyon elhízott.

2022. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
Én őszinte leszek, hogy nekem mindkettő bejön, de ha nagyon választanom kell, akkor a teltebb lányok jobban bejönnek.
2022. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!