Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert flortol velem a hazas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert flortol velem a hazas 39 F szomszedom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 eve koltoztem ide alberletbe. Mar elso talalkozasunknal nagyon a szemembe nezett (akkoriban maszkot kellett hordani, mast nem is latot az arcombol), es mamamnak mondta a lepcsohazban, hogy "milyen csinos unokaja van". Par napra ra mikor koltoztem, es latta lentrol, hogy bent pakolok, rogton jott es kopogtatott az ajton (nem volt szerencseje, a nagyszuleim nyitottak ajtot). Telen nem talalkoztunk tul sokszor, de tavasz ota gyakran osszefutunk a lepcsohazban, folyamatosan mosolyogva koszon, ha elmegyek mellette par pillanat utan visszanez, folyamatosan lesi az ablakomat, megkerdezte, hogy mi a nevem, mert keresett, de nem talal facebookon (valahonnan mar megtudta a vezeteknevem is).


Foleg ferfiak valaszara lennek kivancsi.



2022. aug. 19. 15:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem tokeletes, o a csladjaval lakik en pedig a szuleimmel, nem tud feljonni es ezt o is pontosan tudja. Ezert nem ertem mi ertelme.
2022. aug. 19. 16:01
 12/30 anonim ***** válasza:
Igy tényleg nem az igazi. Akkor ez az ő titka
2022. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

Mert már megint a logikát keresed. Fasz feláll, ész megáll.

Szerinted aki a feleség mellett csapja a szelet az gondolkozik?

Bár rólad is ad egy képet, hogy már azon matekozol, hol lehetne dugni. :D

2022. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem azon matekozom, egyszeruen leirtam, hogy ide nem tudna jonni, amikor egyszer kopogtatott, akkor is a nagyszuleim nyitottak ajtot. Csak egyszeruen nem ertem, hogy ennek tudtaban miert fecserli arra az idejet, hogy kideriti a vezeteknevem es probal keresni facebookon, mikor valoszinuleg talalhatna maganak akar nalam jobb not is valahol mashol? Vagy egy 39 eves ferfi ennyire nem tudja kontrolalni magat? Ezert kerdeztem inkabb a ferfiakat
2022. aug. 19. 16:09
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket pasiként mondom, a csávó egy ösztönlény. Hidd el, ha belemennél megoldaná, hogy legyen hol.
2022. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A képlet egyszerű. Tetszel neki, megcsinálna. Ha zöld jelzést adnál neki, valahogy csak megoldaná, hogy levarrjon. Ha te is akarnád, te is rajta lennél, hogy legyen alkalmatok.


Én is megdugnék egy-két csajt a lépcsőházunkban.

2022. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Dugna. Úgy gondolja, hogy érdekesebb ott a nőknek, ahol látják róla, hogy egész csinos felesége van, meg jól sikerült gyerekeket csinált.
2022. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Lehet h tul naiv vagyoo, amiert nem gondoltam, hogy egy 39 eves ferfinel meg ennyire tombolnak a hormonok es ennyire oda lehet egy 25 eves szomszedlanyert
2022. aug. 19. 17:36
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Még 50 éves is..
2022. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl tegnap szedtek szét egy kérdésnél ahol egy rakás 50+ éves feszegette a témát, hogy varnák le a 27 éves csajt..
2022. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!