Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaha lesz rá lehetőségem még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lesz rá lehetőségem még?

Figyelt kérdés

Régebben pár alkalommal volt részem anális szexben, de évek óta egészségügyileg nem vagyok rendben. Bocsi, hogy undorító leszek, de állandó hasmenésem van, aminek nem tudják az okát. Lehetséges, hogy idegi alap, de ha nem eszem semmit, akkor is elmegyek egy nap 2-3x legalább mosdóba. Viszont a párom nagyon szeretné, de én meg félek, nehogy rossz vége legyen. Ezekszerint felejtsem el örökre az anált? Ha nem kapja meg, félek hogy ezt másnál szeretné akkor majd megkapni.

Köszi a válaszokat!

24/N



2022. aug. 19. 13:00
1 2
 1/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejtened, megfelelő előkészülettel megoldható
2022. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok undorító lenni, de hasmenésnél még jobban is tisztul a végbél, mint rendes székletnél.
2022. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez átmeneti, az orvosok úgy is megtalálják h mi a bajod, és ha minden rendben lesz, utána megint mehet a hátsó bejáratba is.
2022. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ha ennyi választja el a megcsalástól akkor kib#szott szar egy kapcsolatod van.
2022. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Több mint 3 éve tart már sajnos..😣

Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszaitokat!😊

2022. aug. 19. 13:09
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 nem ennyi választ el, én csak félek ettől, mert ő annyira szeretné a fenekemet is birtokba venni..
2022. aug. 19. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Csináljátok a fürdőszobában, így ha baleset van, azonnal le lehet mosni mindent.
2022. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
3 éve és nincs megoldás? Menjél más orvoshoz és természetgyógyászt is érdemes lenne felkeresni
2022. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"mert ő annyira szeretné a fenekemet is birtokba venni.."


Jaaaj istenem. Szánalmas egysejtű pasik... Az ilyennek azt kell mondani: Ha segget akarsz baxni, keress hozzá egy homárt. Ennyike. Én mindig ezt mondom, aki pedig ezért elhagy/félredug, azt jobb is ha elkerülöd/kirúgod.

22L

2022. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot minél előbb meg kellene oldanod, nem a pasid farka miatt, hanem a saját egészséged érdekében.
2022. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!