Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holgyek, rovidesen atesek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, rovidesen atesek egy korulmetelesen, amennyiben noi szemmel van tapasztaltotok a varhato valtozasokrol azt orommel veszem. Elony hatrany a noi oldalrol?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Esztétikátlan! Egészségtelen, férfiatlan!

Mínusz 1 dolog ami már nem stimulálja az élvezetet!

2022. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
gusztustalan
2022. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne egészségtelen, mikor sokkal könnyebb tisztántartani!


Legalább hülyeségeket ne írjatok már!

2022. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

#3

Miért könnyebb tisztán tartani?

Nem bírod megmosni a farkad?

Nem az ókorban élünk...

2022. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan itt pl a hugyozásra céloztam, akár hogy törölgeted, ha fitymád van, hugyos marad, meg hugyszagú, ha megmosod akkor meg nedves vágásdi?
2022. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Kérdező: Biztos van akinek jobban tetszik ez, meg amaz. Ha egészségügyi oka volt a metélésnek, akkor tök mindegy, ez van.


3: Szerintem arra gondolnak ilyenkor, hogy így nincs mi védje a makkot. Elvégre ez a fityma funkciója.

" A fityma nyugalmi állapotban védi a makk idegvégződésekben gazdag és érzékeny bőrét a mechanikai hatásoktól és szennyeződésektől. "



5: Hát nem tudom, nekem annyira nem. :) Hátrahúzva pisilek, lerázom majd még meg is törlöm. Semmivel nem tart tovább, max másodpercekben mérhető.

2022. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Láttam már kisgyerekként, es felnőttként körülmetéltet (1-1-t). A különbség jól látható. Vagy csak utóbbinál béna volt az orvos, mert elég csúnya, konkrétan cakkos maradt.

A másiknak akinek hagyományból kicsinek csinálták azzal nem volt gond.

Akinek felnőttként az viszont azt mondta sokáig fájt és túl érzékeny volt.


Nekem személy szerint jobban tetszi eredetiben, de nem ezen múlik egy kapcsokat.

2022. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Aki szerit egészségesebb így. Az mnem tudja, hogy a fityma körülbelül, olyan funkciót lát el, mint a szemhéj, ami folyamatosan biztosítja a szemgolyót, hogy ne száradjon ki!

Meg hamarabb elhalnak, a makk felületén az idegvégződések!

Sok sikert!

2022. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Az az egy biztos, hogy te érezni fogod a változást. Az elején fáj, kényelmetlen, utána rájössz, hogy síkosítóval jobb a recska, egy idő után pedig nagy rá az esély, hogy eltompul. Van akinek kevésbé, de van akinek nagyon durván. Egyik haverom például úgy járt, hogy örül ha 1 óra recskával sikerül valami, pedig gyönyörű barátnője van és a műtét előtt nem volt ilyen gondja soha. Viszont más erogén zónák izgatásával (rengeteg van mind a női, mind a férfi testen), sikerül elélveznie. Szóval nem egyszerű az élete azóta. A legtöbb ismerősömnek, akinek ilyen gondja van, viszont nem volt ennyire drasztikus utána.
2022. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kifejezetten nem jön be a körülmetélt. De ez egyéni ízlés dolga, biztos vannak akiknek meg tetszik.

Ugyanakkor azoknak van igazuk, akik szerint nem egészséges. Valóban simán tisztán lehet tartani a makkot fitymával is (pasimnak van, mégsem éreztem soha hogy szaga vagy íze lenne, nyilván mert tisztán tartja), és valóban véd.

Azzal keveritek, hogy bizonyos vallásokban már csecsemőkorban eltávolítják, így a test fejlődése során kiskortól fogva "edződik" a makk, ezért lesz ellenállóbb fityma nélkül is. A felnőttkori körülmetélés más, emiatt nem is igazán előnyös.

2022. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!