Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nagy kérés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nagy kérés a szexben számotokra, hogy minden együttlétnél kinyaljátok a partnereteket?

Figyelt kérdés
Azért fontos kérdés ez számomra, mert nekem a nyalás (persze ha jól csinálják), biztos orgazmust jelent, és az esetek 90%-ban csak igy tudok elélvezni. Nektek ez teher lenne, nem szívesen tennétek? Vagy önzőség ilyet kérni? A volt párom sajnos ritkán csinálta, hiába utaltam rá, hogy szeretném. Vagy ha csinálta is nem elég odafigyeléssel, nem elég ideig. Persze nem viszonzás nélkül kértem sosem. Mégis bizonytalan vagyok, lehet hogy én kértem sokat...
2022. aug. 15. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
94%
Alap
2022. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Én imádok nyalni, még punciba élvezés után is, saját cuccom nem taszít, csóknál sem, szájba élvezés után!
2022. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem kellene külön kérni én szívesen csinálnám. Jó érzés, ha örömet tudsz okozni a másiknak.
2022. aug. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy átlagos normális kapcsolatban, ezek dolgok maguktól kialakulnak, külön kérés nélkül. Mert hát mindketten probálják, szeretnék megismerni a másikat és örömet szerezni neki.
2022. aug. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem alap a nyalás, anélkül nem szex a szex!
2022. aug. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Marci71 ***** válasza:
38%
Ez nem kellene hogy gondot okozzon:) szerintem természetes dolog. Eddig még minden kapcsolatokban, akár alkalmi akár állandó mindig nyálam is. Nekem ez teljesen természetes akár viszonzás nélkül is:) bár eddig mindenki viszonozta.
2022. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%

Bocsánat, hogy kilógok a sok mű kangörcsös fiúka közül, de nekem sosem olt gusztusom hozzá.

Megértem a volt pasidat, én még annyira sem közelednék hozzád.

F.

2022. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

#17

De azért a te kukidat vegye manduláig a csajod,ugye?

Az "F" aláírást meg hagyd el a további válaszaidból,nem kell az oda.

2022. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%
Kérni se kell, szerintem ez alap dolog, hogy kényeztetjük egymást mindenféle módon. Sőt, akár behatolás mentesen is lehet játszani egymással, vagy épp csak az egyik féllel adott alkalommal. :))
2022. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

18.

Sajnos mellé lőttél.

Én a nemiszervemet az ellenkező nem nemiszervével párosítom, mert ezt így alkotta a természet.

Ez a szopkodás, nyalás az “ember” pervezitása.

Ugye nem gond neked, hogy én nem élnék vele.

F.

2022. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!