Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nagy kérés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nagy kérés a szexben számotokra, hogy minden együttlétnél kinyaljátok a partnereteket?

Figyelt kérdés
Azért fontos kérdés ez számomra, mert nekem a nyalás (persze ha jól csinálják), biztos orgazmust jelent, és az esetek 90%-ban csak igy tudok elélvezni. Nektek ez teher lenne, nem szívesen tennétek? Vagy önzőség ilyet kérni? A volt párom sajnos ritkán csinálta, hiába utaltam rá, hogy szeretném. Vagy ha csinálta is nem elég odafigyeléssel, nem elég ideig. Persze nem viszonzás nélkül kértem sosem. Mégis bizonytalan vagyok, lehet hogy én kértem sokat...
2022. aug. 15. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ezzel sose volt problémám, szeretem kinyalni a partnerem.

Szerintem ez sose nagy kérés

2022. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagy kérés. Ez nálam alap, hogy eljuttassam a lányt a csúcsra. 🙂
2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem,simán alap.😋🤪
2022. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretek nyalni, kérés nélkül is szivesen, orgazmusig, de nem vagyunk egyformák. Nekem az a bajom hogy a csajok nem szeretnek szopni, pedig én is szeretném élvezni. 42F
2022. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen kötelező jelleggel engem zavarna, hogy márpedig mindig lennie kell. Van hogy van, van hogy nincs, ahogy szopás is van hogy van, van hogy egyből beleül. A helyzet hozza, hogy mit kívánunk.
2022. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
ha megmosakodik a Hölgy akkor szívesen. De amúgy meg lehet ám tanulni farokkal is élvezni.
2022. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Meg a popolukat is rendesen kinyalom!
2022. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tudok úgy is élvezni, ha behatolás van, csak sokkal nehezebben, ritkábban.

Nem köteleztem úgymond semmire, csak tudta nagyon jól hogy nagyon szeretem és biztosan orgazmushoz tud vele juttatni, de nem vágtam soha a fejéhez hogy miért nem csinálja. Egyébként ha kimarad esetenként az persze nem zavar, csak Ő tényleg ritkán csinálta.

2022. aug. 15. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Szinte, minden alkalommal szívesen nyalom ki a partnerem, de Én egyébként is orál kedvelő vagyok. Akár szex után is kényeztetem a partnerem.
2022. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha elvárás az nem jó, de ha tudom a másikról, hogy szereti, akkor kérés nélkül megadom neki. Ez nekünk sem rossz dolog ám, szóval szerintem inkább figyelmesség kérdése, ne szégyeld magad azért mert igényled.
2022. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!