Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy a szeretkezés annyira jól esett, hogy bármiféle védekezés nélkül nem tudtatok ellenállni annak, hogy beleélvezzetek a punciba? Sőt annyira jól esett, hogy az utolsó löketeket erősen vadul tövig nyomva toltátok.

Figyelt kérdés
Mi volt az első reakció? Mi volt a további következmény? Megbántátok elélvezés után amit tettetek?
2022. aug. 15. 19:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
#20: Az ilyen nemtörődöm bunkót én lapátra tettem volna. Vajon a gyerektartás is ilyen jól esett volna neki?
2022. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%
#21 Nyugi, már nem vagyunk együtt, de nem ez miatt. Amúgy ha terhes lettem volna összeköltözünk.
2022. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%

Azért ha ép ésszel belegondolunk, tudatos gyerektervezésnél is kell próbálkozni azért egy ideig. Egy véletlen beleélvezésnél nagyon termékenynek kell ahhoz lenni egy nőnek, hogy mindjárt baba legyen.

Furcsa is, mikor valakinél van ilyen sztori, hogy egyszer szakad ki a gumi, és már rögtön teherbe is esett, mikor a legtöbbeknél ilyen könnyen konkrétan direktben csinálva sem jön össze a baba.

2022. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23: Az ördög nem alszik. Simán benne van a pakliban, hogy pont annál az egy alkalomnál van épp peteérés és megtermékenyítés.
2022. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én a lány popsijával voltam már így.
2023. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!