Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy a szeretkezés annyira jól esett, hogy bármiféle védekezés nélkül nem tudtatok ellenállni annak, hogy beleélvezzetek a punciba? Sőt annyira jól esett, hogy az utolsó löketeket erősen vadul tövig nyomva toltátok.

Figyelt kérdés
Mi volt az első reakció? Mi volt a további következmény? Megbántátok elélvezés után amit tettetek?
2022. aug. 15. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen hülye sosem voltam. Olyan igen, hogy nem húztam gumit, szerencsére semmit nem kaptam el, de szétparáztam magam. Na szerinted hiányzik nekem, hogy heteket izguljak, hogy megjön-e neki?

Aztán mit mondanék? Felneveljük? Mit nekem az a 18 év..

2022. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%
Én csak akkor dugtam be a farkam gumi nélkül, ha a csaj tablettát szedett. Nem vagyok hülye.
2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Persze. Rendszeresen.foleg ha egy bbw nagy seggét tolom kutyában akkor nem bírom megállni.
2022. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
Következmény ennyi volt hogy a csaj őrült neki hogy így élvezem a nagy seggét.
2022. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Normális ember nem szexel gumi nélkül akár férfi akár nő. Szóval nem, nem volt ilyen. Nameg nem vagyok ösztönlény hogy ne tudjak uralkodni magamon.
2022. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Többször csinaltam már ilyet
2022. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%

Volt. Kicsit izgultunk is utána de nem lett baj szerencsére.

A nejem nem örült volna ha mástól is lett volna gyerekem...

2022. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
15, hát ez az. De itt azt akarják folyamatosan bebizonyatni maguknak az emberek, hogy az ösztönlény hozzáállás mért oké. A felelősségvállalás az meg mi?
2022. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem! Gumi alap, bármennyire is be vagyok indulva, azért az eszemet még tudom. Ez különböztet meg az állatoktól.
2022. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
A párom tudta, hogy nem szedek gyógyszert de egyik alkalommal (tök váratlanul) belém élvezett egy nagy adagot. Azt mondta neki most így esett jól. Én meg alig vártam, hogy megjöjjön.
2022. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!