Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak, hogy jogukban áll mindenféle perverz dolgot kéregetni a barátnőjüktől, hogy az ő vágyaik ki legyenek elégítve?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy nagyon jó kérdés.

Az én párom is ilyen.

Olyan dolgokat ker hogy a hajam égnek áll.

Ha nem megyek bele akkor már biztosan nem szeretem és folyamatosan nyaggat.

Bezzeg engem nem tud kielégíteni csak mindig az ő öröme a lényeg.

Elegem van belőle.

2022. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyen perverz dolgokat értesz ezalatt?
2022. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Más a gondolkodásuk, az igényük, jobban van igényük az újításra, érdekli is őket. A nőknek is ott lenne a lehetőség...
2022. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

"Olyan dolgokat kér hogy a hajam égnek áll.

Ha nem megyek bele akkor már biztosan nem szeretem és folyamatosan nyaggat.

Bezzeg engem nem tud kielégíteni csak mindig az ő öröme a lényeg."


A te esetben sajnos nem az a fő probléma, hogy miket kér, hanem az, hogy önző a párod és zsarolni próbál érzelmileg azzal, hogy ilyeneket mond. Ha nem is a zsarolás a legjobb szó rá akkor helyettesítsd azzal, hogy manipulál. A fő probléma az, hogy nincs rád tekintettel.



Egyébként valamilyen szinten jogukban áll, hiszen egy kapcsolatban az is benne van, hogy szexuálisan kielégítsük kölcsönösen egymás vágyait. Nyilván nem úgy, hogy az egyik fél számára undorító az adott dolog. De szerintem abban nincs semmi rossz, ha a felek közösen szeretnek megélni az átlag ember számára perverzebb dolgokat. Igazából egy nő ugyanúgy kérhet dolgokat egy férfitól.

2022. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok. Én csak azt várom el hogy ha én bele megyek mindenbe hogy a kedvére tegyek akkor annyi hogy ő is adjon. Elégíteni ki és ne csak a saját öröme legyen előtérben.
2022. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérni valóban jogukban áll. Ahogy a nőknek is. Aztán pedig mindkét félnek jogában áll nemet mondani.
2022. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én kérem az anált a Feleségemtől. Szükségem van a fenekére. És Ő is elkezdte imádni és már kéri is.


Cserébe megkapja a szexet 2 férfival. ;)


Egyébként nem tennék olyat amit Ő utálna.

2022. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek már az is perverz ha fel van kapcsolva a villany, valakinek meg a lepisiles sem. Kicsit bővebben kifejtened?
2022. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a párom .... a párom.

Kitől kérjem az ilyesmit, ha nem tőle?

Ha megcsalom az nem jó nyilván.

De az ő vágyai is teljesítve ledznek, hiszen ezért vagyok én meg az ő párja.

2022. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te legyél inkább leszbi és ne akarj pasit...
2022. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!