Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazságtalan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan hogy a jóképű, izmos fiúk kb bármelyik szép csajt megkapják és mindig van csajuk, aki meg nem néz ki jól az meg nagyon sokára vagy soha nem talál párt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Egzisztenciád milyen? Mennyit keresel? Jól kinézni nem elég, és kompenzálható, jó anyagi háttérrel.
2022. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem igazságtalan hogy a VÉKONY, SZÉPARCÚ fiúk kb bármelyik JÓL KINÉZŐ CSÁVOT megkapják és mindig van PASIJUK, aki meg nem néz ki jól az meg nagyon sokára vagy soha nem talál párt?
2022. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem igazságtalan hogy a VÉKONY, SZÉPARCÚ NŐK* kb bármelyik JÓL KINÉZŐ CSÁVOT megkapják és mindig van PASIJUK, aki meg nem néz ki jól az meg nagyon sokára vagy soha nem talál párt?
2022. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj. Sportos vagyok? Igen. Sok pénzem van? Igen.Jóképű vagyok? állítólag igen.Magas vagyok? Igen. Találok értelmes nőt? Hát nem. Szóval ez se feltétlenül igaz.
2022. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, se egy észkombájn nem vagyok, se sportos, se jóképű, mondjuk viszonylag magas (185), mégis olyan párom van, aki kb mindenkinek kéne. Nem ezen múlik...
2022. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4

Add lejjebb a kulsovel szemben tamasztott elvarásaidat!

Szívesen

2022. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem az. A suszter maradjon a kaptafanal.

Én egy csinosnak mondott intelligens nő vagyok, sportos, súlyfelesleg nélkül stb. Ennek megfelelően ilyen partnert keresek, és uram bocsá' nem fogok összejönni egy 100 kilós gyári melóssal aki még könyvet se vett a kezébe életében.

De pl amikor a volt kollégám hajtott rám, aki egy kopasz 150 centis 100 kilós kis kuglifejű csávó volt akkor belőle se kértem. Mert egyszerűen ennél többre van igényem magammal és a partneremmel szemben is. Ugyan így én se hajtok rá egy Chris Evans jellegű pasira mert tisztában vagyok a kvalitasaimmal.

2022. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Én izmos vagyok, 185 cm magas. Amikor hajtok a széplányokra egyiknek sem kellettem, hanem a 170 cm magas vékony, nagy dumájú elegáns pasik kellenek nekik. Tapasztalat. Gimiben és Egyetemen is voltak öltönyös fiúk akik okosak és a dumájukkal szinte az összes lányról leszedik a bugyit. EZ van!


28F

2022. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Annál már nem tudok lejjebb adni,hogy csak annyi az “elvárásom”hogy megkívánjam,és meg akarjam csókolni. Ha ezt az érzést nem váltja ki valaki,azzal nem tudok együtt lenni. És ezzel az emberek nagy része így van. Hidd el nem a playmatekre hajtok….
2022. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem én se jó képű nem vagyok, se kigyúrt jó testü. 😂


Viszont mindig volt "csajom" , szexpartnerem.


Most is párkapcsolatban vagyok egy számomra igen csak szép lánnyal...


Szóval, nyilván könnyebb, ha az általad fent említett tulajdonságokkal bírsz, de nem ez a lényeg, hanem a duma.


Én így látom!


Lyukat kell beszélni a hasukba!

2022. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!