Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinek mindig többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek mindig többet kell nyújtania?

Figyelt kérdés

- többet kell keressen

- kell rendelkeznie autóval, lakással (vagy jó helyen lévő albival)

- diplomás legyen, de minimum jól menő vállalkozó

- külsőre minimum átlag feletti legyen

- szexben birjon mimimum 20 percet elélvezés nélkül, a nő többször elmehet ez idő alatt



2022. aug. 12. 15:24
A kérdező szavazást indított:
igen, így nyerhetik meg a nőt
nem
a nők nyújtanak többet
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen barom prekoncepciók és alaptalan elvárások kizárólag a férfiak fejében léteznek.. és írom ezt férfiként!!
2022. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Ezért van rengeteg szingli nő... semmi se elég jó nekik, majd 30-40 évesen nekiállnak kapkodni, mert már kellene gyerek, csak nincs kitől...
2022. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2, én is ezt látom... Egy férfi 40 évesen van a csúcson kb. Egy átlag nő addigra már megy a selejtezőbe.
2022. aug. 12. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell többet keresnie. Ne én tartsam el, meg legyen alapunk mondjuk egy-egy nyaralásra vagy vacsorára, de ennyi.

Nekem sincs se autóm se jogsim, mindenhova eljutok tömegközlekedéssel is, így ez nem elvárás. Ha neki fontos, legyen.

A diplomás lét nem elvárás, nyilván megvan az a fajta előítélet hogy akkor intelligensebb emberrel van dolgom mintha egy bolti eladóval dolgozom, de nem tulajdonítok neki nagy hangsúlyt. Mondom ezt úgy, hogy én magam most írom a szakdogám, dolgoztam bolti eladóként is diákként, meg randiztam villanyszerelővel is. Na ennyire számít..

Kinek mi számít átlag felettinek. Aki nekem extra jó pasi és megőrülök érte, arra a barátnőim csak megrántják a vállukat, hogy átlagos. Ízlés dolga.

A szexben előny ha nem durran el amint beteszi, de nem stopperral a kezemben szoktam szexelni, az a lényeg hogy mind a ketten kielégüljünk és élvezzük az együttlétet.

2022. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

" mintha egy bolti eladóval dolgozom "


Bolti eladó átlag ember, átlagos fizetéssel, átlagos végzettséggel.


Tehát még is többet vársz el azért, mint az átlag :)

2022. aug. 12. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:

A lányok titokban erre vágynak.

Aztán a gyakorlat meg azt mutatja, hogy jócskán vannak olyan kapcsolatok, ahol a nő tartja el a férfit, a férfi élősködő mihaszna tutyimutyi.


Persze ha nehezen elérhető nőkre hajtasz, akik szó szerint eladják magukat, akkor ott teljesítened kell. De feltételezem, hogy te társat szeretnél.


Egy nő kiesik babavállalás miatt több évre a munkaerő piacról, innen jöhet az elvárás, hogy a férfi ezekben az években is legyen családfenntartó.


39F

2022. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

3-as


Egy férfi tutira nincs 40 évesen a csúcson biológiailag, inkább 33 körül.

Onnantól veszítesz az erődből.

Persze bölcsebb leszel és egzisztenciálisan jobb helyzetbe jössz 40-es korodra.

2022. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Bolti eladó átlag ember, átlagos fizetéssel, átlagos végzettséggel."


Ebben igazad van, akkor inkább úgy fogalmazok hogy ismerem nagyjából azt a réteget amilyen az átlag bolti eladó. Évekig dolgoztam kereskedelemben, és nem feltétlen választanék onnan párt. De kivétel erősíti a szabályt, ismertem rengeteg tök intelligens embert is onnan természetesen, csak az a ritkább.

Plusz mint írtam ők egy fesztiválon megismertem egy srácot aki mai napig egy nagyon kedves barátom egy szuper tájékozott jó fej ember, és "csak" egy villanyszerelő. Nem ez alapján ítélek meg embereket.

De hosszú távon úgy az előnyös ha nagyjából egy szinten vagyunk. És nem azért mert nekem derogal diploma nélküli emberrel lenni. Hanem mert van egy elvárásom a saját életem tekintetében amiről nem akarok lemondani. Többek közt az utazások, külföldre költözés stb. És míg én pályakezdőként most keresek 300 ezer forintot ami valószínűleg csak nőni fog, addig egy olyan ember aki mondjuk a Tescoban eladó, valószínűleg egész életében ugyan azt a bért fogja megkapni, és pár tíz év múlva nagyon nagy lenne a szakadék köztünk minden tekintetben.

Mert amíg én egy inspiráló környezetben dolgozom intelligens emberekkel tele kihivassal, addig a másik egy tök más területen van a 24-ből 8 órát minimum, ami hosszú távon nagyon lehúzó.

Tudom miről beszélek mert dolgoztam gyárban is, kereskedelemben is nem rövid ideig és tudom milyen ott az átlagos melós.

2022. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Vastagabbak az ínszalagok, tehát igen. :/
2022. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az ha többet keres, előnyös, mert fenn tudja tartani az eletszinvonalat addig is amíg a nő szül. Én pl. elég jól keresek, és igen, olyannal nem lennék hosszú távon együtt aki jelentősen kevesebbet keres, mert annak a sajat felét sem tudja fizetni, amit én akarok, lakás, utazás, eletszinvonal.


Autó Pesten fölösleges, az nem kell. A diploma nekem eljárás, viszont nekem is van, szóval ezt sem érzem annyira irreálisnak, csak azt várom el amit én is teljesítek.


Szexben pedig nem mindegy, ha eldurran 5 perc után, akkor utána köszi drágám, aludjunk, vagy kézzel, szájjal, de befejezi nekem is.

2022. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!