Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nök, ti mit tudtok nyújtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti mit tudtok nyújtani egy férfinek, mit várhat el?

Figyelt kérdés
Peldaul ha regisztralok egy tarskeresöre, mit irhatok , hogy en mit tudok nyújtani
2019. jún. 16. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem írom le, hogy mit tudok nyújtani, ne azért szeressen meg mert tudok főzni, vagy mert jó alakom van!

Az ismerkedésben a másik személyiségét és jellemét nézed, nem azt hogy hasznot tudnál-e belőle húzni...


Sokan az utóbbi alapján ismerkednek, ezért van ennyi rossz kapcsolat és házasság.

2019. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Regisztrálva vagyok és egy férfi írta meg legjobban az adatlapomat elolvasva, hogy hogyan sikerült megfogalmaznom:


Férfi legyen a talpán, aki elolvasás után mer nekem írni üzenetet. :-)


Nem írtam le mit tudok nyújtani, de leírtam minden rossz tulajdonságomat és kiemeltem, hogy a jókra meg meghagyom a lehetőséget az ismerkedés során, hogy rájöjjenek. :-)


Szerintem nem pusztán racionálisan kell párt választani a társkereső oldalakon.

2019. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> Nem írtam le mit tudok nyújtani, de leírtam minden rossz tulajdonságomat és kiemeltem, hogy a jókra meg meghagyom a lehetőséget az ismerkedés során, hogy rájöjjenek.

De azért a nőknek ugyanolyan nehéz az ismerkedés... Mi lenne, ha férfiként leírnám a rossz tulajdonságaimat? Ugyanúgy semmi, mintha a jókat írnám le. A nők ugyanis nem olvassák el.

2019. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, pedig az értelmesebbje elolvassa az adatlapokat, hogy például olyannal ne is ismerkedjen, akinél fő dologban nem értenek egyet. Pl. ahol én fent vagyok, ott be lehet jelölni, hogy van-e gyereked és szeretnél-e még gyereket, stb.... Értelemszerűen ebben az eltérés nagyon számít.... Legalábbis az én korosztályomban.


Rengeteg férfi adatlapot olvastam regisztrációm óta és voltak olyanok is, akiknél erre csak annyit írtam, hogy bár egyéb okból nem engem keresnek, de nem tudok amellett elmenni, hogy végre nem egy sablon, amit látok.

2019. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, önismeretről hallottál már? Mellesleg nincs olyan, hogy "egy nő", hanem vagy te, XY, és teljesen egyedi, rád jellemző dolgokat tudsz nyújtani nyilván. Ezeket mi abból a zéró mennyiségű információból, amit magadról "megadtál", honnan tudhatnánk?
2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!