Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők. Fordult már elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők. Fordult már elő hogy egyetlen egyszer egy nő mozgatott meg? Pedig eddig csak férfiak jöttek be?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? "Ijesztő", vagy jó?

Tettél lépéseket felé?

Meglepődtél hogy előtte csak férfi tetszett, de utána egyetlen egy nő megfogott?



2022. aug. 10. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a férfiakat szeretem, de őket nagyon!

Két hete a barátnőmhöz voltam hivatalos vasárnapi ebédre.

Isteni ebédet csinált, zabáltunk mint a lovak, és ittuk rá a bort rendesen.

Hatalmas volt a forróság is, kicsit a fejembe szált.

Kértem, hogy hadd dőljek le egy fél órára, mert az jót tenne.

Be is mentem a hálóba, és elfeküdtem, és el is aludtam.

Nagyon szép álmaim voltak, és arra ébredtem, hogy a barátnőm simogatja a testemet, amit valahogy megszabadított a melltartótól meg a bugyitól. Nedves voltam.

Olyan kellemes volt, hogy hagytam magam.

Én hozzá sem értem, de nem is ellenkeztem, amitől vérszemet kapott. Kielégített.

Soha nem hittem volna, hogy egy nő orgazmust fog okozni! De hát megtörtént. Nem bántam meg.

2022. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11. Most picit irigy vagyok :(



Én mindig kíváncsi természet voltam, de sós próbáltam és nagyon lehetőség sem volt. Párom van, nem szeretném elhagyni sem megcsalni őt. Szerintem ez a kíváncsiság bennem marad. Sosem voltam olyan, aki bárkit is elítél bármiféle szexuális vonzalom miatt. Szóval ez már a neveltetésemben is eldőlt.


Fiatalabb koromban tetszett egy barátnőm, de akkor még nem igazán tudtam definiálni hogy pontosan mit is érzek. Aztán végül ő coming outolt hogy pánszexualis. :)

2022. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!