Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen gyakran jön itt össze szexchat egy értelmes, normális nővel akinek van egy kis fantáziája és még írni tud?

Figyelt kérdés
Az egyik lentebb kérdés ihletett. Vannak jó tapasztalataitok nem flegma nőkkel?
2022. aug. 10. 14:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#21 Akkor lehet, hogy ki kellene írnom egy kérdést, amiben azért panaszkodok, hogy nem találok olyan nőt, akit ne kötnének a gátlások, jöjjön társadalmi, családi vagy épp vallási oldalról. És lehetőleg még az extrémebb dolgokat is szeresse... :D
2022. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Minden egyes alkalom, amikor ráírok valakire, nekem az egy szexchat. Én akkor is rárántok, ha az időjárásról vagy a politikáról beszélgetünk. Engem senki nem állít meg.

27/F

2022. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Én az élő szex híve vagyok, szóval én inkább arra keresek partnert. Néha találok itt is!
2022. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pár éve lépésről lépésre eljutottunk oda majd később két alkalommal találkoztunk. Egy éjjelt nálamtöltött majd hálából elvittem egy Wellness hétvégére. Aztán komoly kapcsolatom lett és kértem ne írjon.
2023. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!