Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek milyen gyakran jön itt össze szexchat egy értelmes, normális nővel akinek van egy kis fantáziája és még írni tud?

Figyelt kérdés
Az egyik lentebb kérdés ihletett. Vannak jó tapasztalataitok nem flegma nőkkel?
2022. aug. 10. 14:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kis pöcörőd ne tutujgassuk helyetted? Tapasztalj, dolgozz meg a gyümölcsért.
2022. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát még talán 3-4 éve találtam itt pár csajt, akivel ment a dolog. Eggyel még találkoztam is.

De azota valahogy már egy normális beszélgetésre se nagyon találok, nem még hogy sexchatre. Mondjuk lehet az is benne van, hogy már valahogy az én turelmem is sajnos megtépászott lett és lehet h 31 évesen már nem izgat úgy egy sexchat mint mondjuk 27 évesen.

De szerintem alapbol kevesebb a no most, mint volt itt 3-4 éve.

2022. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Azt mondanám, hogy talán kétszázból egyszer talán összejön.
2022. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Még soha. Igaz, nem is volt cél. Ellenben pár dugás és a legjobb szeretőm innen volt. Tán meglepő, de a nők érezni szeretik a faszt és nem olvasni... 😄
2022. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem meglepő, csak az ember azt gondolná, hogy arra még nehezebb partnert találni. 😄
2022. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

Egy partner volt aki tökéletesen írt! Izgalmas volt és fantáziadús!

Aztán volt olyan aki nagyon szépen kezdte de a "velősebb" részektől megilyedt(?) és eltünt.

Pár beszélgetés kezdemény akinél a szókincs hibádzott....

2022. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nőként: nem tartom magam flegmának, és elvileg írni is tudok. Szerintem viszonylag értelmes és normális is vagyok, de ez ugye elég relatív :D

Volt már itt egy-két erotikus levelezésem (a szexchat szótól valamiért kiráz a hideg :D), de ha hiszed ha nem, nőként ugyanúgy nehéz hozzá megfelelő és igényes partnert találni. Bármilyen partnert, elvárások nélkül nyilván milliószor könnyebb, de ha nőként szintén a te "feltételeidet" veszem alapul, akkor semmivel sem könnyebb.

2022. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt pár évben szinte esélytelen volt. Igaz az is hogy már nem kerestem olyan nagy energiákkal, és lehet hogy csak ez az oka. Viszont pár éve még volt olyan alkalom is hogy több partnerem is volt (akikről mind tudtam is hogy valóban nők) és rendszeresen volt akivel naponta és volt akivel 3-4 naponta de ment e levelezés. Sztorikat írtunk egymásnak hogy ki mit csinálna a másikkal, és mind a ketten élveztük, persze ahhoz hogy ez jól menjen nem árt információkat csepegtetni magadról, hogy a másik fél tudja mit szeretsz mi az ami neked jó és ami be tudja indítani a fantáziádat...

Hozzá kell tennem hogy egyik akkori partneremet sem konkrétan kerestem hanem egy hozzászólás alatt kezdtünk el beszélgetni privát üzenetek formájában.

Amikor kerestem csak rossz élmények voltak.

Néha azért hiányzik, de már nem fektetek bele energiát hogy keressek is.

F

2022. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is nőként szólok hozzá. Már szinte mosolygom a témát, hogy mindkét oldalról csak a keresés megy, meg a "reklamálás", hogy nincs megfelelő partner. De akkor hogy nem találkoznak ezek az igények soha...Úgy, hogy a legnagyobb gond, hogy mindenkinek más az igényes, izgalmas írás, erotikus levelezés, szexchat, nevezzük bárminek, és más az elképzelése ezzel kapcsolatosan, hogy is nézzen ki.

Szóval sajna kevés a fantázia, intelligencia, jó íráskésség. Még az összhangnak is meg kellene lennie.

Túl sok a kritérium ahhoz, hogy összejöjjön egy valóban élvezhető ilyen jellegű levelezés.

Mert ennél meg csak ímmel-ámmal írogatni meg nem érdemes.

2022. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés olyan lett mint a normalis férfiak és nők gyulekezoje. :) emberek írjátok egymásra. :) hátha..
2022. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!