Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem bosszant hogy feleségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem bosszant hogy feleségem, én előttem volt 3 barátja, és bevallota hogy nekik is engedte szájban de keveset, meg szex, de seggben csak nekem elvileg?

Figyelt kérdés

Edig azt mondja enyim a legnagyobb farok ami fordult benne. Mondhatja azért nem akkar megalazni?

Titket nem bosszant hogy ha vele élsz engem azért kicsit elszomorit.

Hogy előtte miket csinált, belül gyötör így lelkileg tudom nincs közöm hozzá, de bánt, meg hogy igazat mondhat e.

Szeretem volna hogy én legyek neki az első. De 1 év után derült ki sajnos.



#Első szex de mégsem
2022. aug. 9. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele. Én biszex vagyok, engem is kotortak már hátulról, volt nem is egy, amelyik belémverte gumi nélkül. Én is felpróbáltam már több lányt tövig. Élem a mindennapi nyugis életem.


Egy a szép az életben: valójában nincsenek határok. ;)

2022. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%

Van egy mondsá, amiről nem tudsz, az nem fáj! (Meg is énekelték!)

Vicc! Egyik barát a másiknak:

-Mé' ríssz (sírsz) Peta?

-Há má' honne rínnék, amikor Qa lett a feleségem!

-Ugyan! Ne ríjj Peta! Hisz' akkor ríhatnánk mind!

:)

Fiatal koromban én is féltékeny voltam, de ma már egy jó társaságban belemennék egy négyesfogatba is!

A lényeg, hogy ne itt búslakodj, hanem olvass elminden a szexuális élvezet nyujtásáról szóló irományt!

Tanulj meg nagyon jól nyalni!

2022. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!