Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem bosszant hogy feleségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem bosszant hogy feleségem, én előttem volt 3 barátja, és bevallota hogy nekik is engedte szájban de keveset, meg szex, de seggben csak nekem elvileg?

Figyelt kérdés

Edig azt mondja enyim a legnagyobb farok ami fordult benne. Mondhatja azért nem akkar megalazni?

Titket nem bosszant hogy ha vele élsz engem azért kicsit elszomorit.

Hogy előtte miket csinált, belül gyötör így lelkileg tudom nincs közöm hozzá, de bánt, meg hogy igazat mondhat e.

Szeretem volna hogy én legyek neki az első. De 1 év után derült ki sajnos.



#Első szex de mégsem
2022. aug. 9. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindig azé a legnagyobb, akivel éppen vannak, ez arany szabály, így kerek az élet. Ezt el kell fogadni, nekem meg az anált nem engedi, állítólag az enyém a lég vastagabb eddig, azért. Hát legyen. Rá kell tudni, ha kezen állsz és leszarod magad, akkor is ez van.
2022. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De egy jó tanács, ne baszogasd emiatt, mert semmit nem fog neked elmondani a jövőben.
2022. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol ezzel? Neked talán ő volt az első? De ha igen, akkor se számít. A te feleséged lett, nem másé, vagyis téged szeret. A mult az meg múlt.
2022. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár te most bele sem gondolsz, de ez a hozzáállás egyenes út az elhidegülés felé. Kit érdekel mit csinált előtted? 3 pasi még csak nem is sok. Ha meg tényleg szépít a dolgon, az azért van, mert érzi, hogy nem lehet veled őszinte, nem bírnád megemészteni.
2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne a múlttal foglalkozz, hanem a jelennel és a jövővel. Vedd úgy hogy túlteszel az összes eddigi exén - ezért van veled és nem velük.
2022. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj én éppen most tervezem hogy a szemem láttára fog szexelni a feleségem egy másik férfival. Nem gondolkodunk egyformán :)


Mindenesetre próbáld meg úgy megélni a dolgot, hogy a nőd mennyire szép és kívánatos hogy már hárman is kezelgették előtted. Én ha arra gondolok hogy a feleségemet más is dugni fogja, csak még szexibb a szememben. :)

2022. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat
2022. aug. 9. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is olyan vagyok mint te kedves kérdező. Én pont ezért nem megyek bele hosszú kapcsolatba annak ellenére, hogy vágyok rá. Nem akarok megbántani senkit sem. Így nekem maradnak a rövid kapcsolatok.
2022. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt most nekem fejtsd ki bővebben kérlek. Amit a feleséged előtted csinált, azzal mi a probléma? Szerintem neked ahhoz semmi közöd. Élte az életét, és összefeküdt férfiakkal. Neked ő az első?
2022. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

bevallom, mikor összejöttem párommal és kiderült, hogy volt egy idősebb szeretője pár hónapig, aki kvázi megmutatta neki milyen az igazi élvezet (mert előtte nem volt még orgazmusa), és tudtam, hogy sok mindent csináltak, mert belelendült és minden új dologra kíváncsi volt, én is baromi féltékeny voltam. Főleg azért, mert még a pasi kereste aktívan mikor már együtt voltunk és párom elmondta, hogy ha felvállalta volna a pasi őt és elhagyja az aktuális párját, akivel nem működött a szex (emiatt keresett szeretőt), akkor ő is felvállalta volna egy komoly kapcsolatra, akár házasságig.


Szóval elég rosszul éreztem magam, mert tudtam, hogy van egy idős, tapasztaltabb pasi, aki után még picit epekedik párom, hiába hagyta ott és hiába választott engem, bennem volt a félsz, hogy elhagyhat és visszamehet, ha mondjuk a csávó odajön, hogy szakított, őt akarja.


Ez már sok éve volt, párom nagyon örül, hogy engem választott, én is örülök, de szerintem kb 4 év kellett, hogy ne legyek már féltékeny arra a kvázi 4 hónapra.


Azt pedig, hogy a volt pasiknak engedett néhány dolgot, amit neked is enged, az nem jelenti, hogy téged nem szeret. Most képzeld el, hogy azt mondja neked, hogy nincs addig orál, amíg nem lesz 100% biztos, hogy te leszel a férje, mert fél, hogy a leendő férj féltékeny lesz, ha az ex pasival orálozik. Szerintem csak akkor lenne gáz, ha az ex pasikkal csinált volna dolgokat, sőt, élvezte is volna, amit veled nem akar.

De mindig abból kell kiindulni, hogy az EX nem hiába EX, te pedig nem hiába vagy férj.

2022. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!