Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszereztünk egy erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszereztünk egy erényövet (farokketrec), de elég kényelmetlen, nem tudok tőle aludni, meg napközben is zavar. Az is jó, ha csak szex előtt veszem fel pár órára? Vagy úgy nincs értelme?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja, hogy ha már megvettük, hordhatnám (Szóval ő benne lenne pedig sztem nem sok ilyen lány van) de sajnos én túl kényes vagyok ilyesmihez vagy nemtom.


Párszor kipróbáltuk már így, hogy felveszem és úgy kényeztetem őt, pár óráig még úgy is elvagyok ha csinálok ezt-azt itthon, vagy elmegyünk valahova, szerintem így is izgalmas, őszerinte így nem sok értelme van, és még egy kicsit próbálkozhatnék, hátha meg tudnám szokni. Az tény hogy én voltam aki felhozta ezt az egészet, szóval ebből a szempontból igaza van. Szerintetek?


Főleg olyanok válaszát várnám akiknek már van tapasztalatuk ilyesmiben.



2022. aug. 2. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség, utóbbihoz gratulálunk a kérdező hozzájárulásához.


keressél pszichológust mert kőhülyék vagytok

2022. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekünk azonnal kényelmes volt, de max 8 órákat használjuk, és éjszaka nem, mert a pénisznek a reggeli merevedésre szüksége van az egészséghez.


Ha nektek így is izgalmas, használjátok csak rövid játékokhoz.

2022. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ilyen 8 órákra nem sok értelme van, de persze mindenki maga felelős a tetteiért...
2022. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezt ilyen szolga férfiak hordják a szadista párjuk miatt ? Vagy mi értelme van annak,ha nem tud felálni a farkad? Nem okoz ez a későbbiekben merevedési problémát? Vagy here görcsöt rövid távon?
2022. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Heregörcs? :D nem tudtam hogy létezik ilyen
2022. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!