Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beszereztünk egy erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszereztünk egy erényövet (farokketrec), de elég kényelmetlen, nem tudok tőle aludni, meg napközben is zavar. Az is jó, ha csak szex előtt veszem fel pár órára? Vagy úgy nincs értelme?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja, hogy ha már megvettük, hordhatnám (Szóval ő benne lenne pedig sztem nem sok ilyen lány van) de sajnos én túl kényes vagyok ilyesmihez vagy nemtom.


Párszor kipróbáltuk már így, hogy felveszem és úgy kényeztetem őt, pár óráig még úgy is elvagyok ha csinálok ezt-azt itthon, vagy elmegyünk valahova, szerintem így is izgalmas, őszerinte így nem sok értelme van, és még egy kicsit próbálkozhatnék, hátha meg tudnám szokni. Az tény hogy én voltam aki felhozta ezt az egészet, szóval ebből a szempontból igaza van. Szerintetek?


Főleg olyanok válaszát várnám akiknek már van tapasztalatuk ilyesmiben.



2022. aug. 2. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

az is jó, de szerintem adj magadnak időt míg megszokod és ne azzal foglalkozz hogy rajtad van


a páromon 1 hetet volt úgy hogy max napi 10 percre került le

2022. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Barátnődnek igaza van. :)

Először csak napközben legyen rajtad egész napokra. Aztán éjszakára is hagyd magadon, és hamarosan meg fogod szokni, és folyamatosan hordhatod.

2022. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell ilyen szarokkal tönkre tenni a péniszt. Sosem értettem.
2022. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
#2-es válaszát meg tudom erősíteni. Először csak órákra (ez már megvan a leírtak szerint) majd napközben, aztán végül egész napra legyen rajtad. Így sem lesz egyszerű, de ha már hordod kb egy hete folyamatosan akkor kezded megszokni. Lesz olyan, pár hét múlva hogy már észre sem veszed. Egyedül a reggeli merevedést nem lehet még szokni, arra általában felkel az ember. Ha meg hónapokig hordod (nyilván levéve időnként tisztálkodáshoz, egyszer egyszer szexhez) akkor ha lekerül rólad pár napra az lesz a fura és hianyolni fogsz vmit magadról. Minden csak megszokás kérdése. Sok sikert hozzá!
2022. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Napközben simán lehet rajtad.

Beszéljétek meg, hogy egy hétig csak nappal hordod, a barátnőd esténként leveszi.

Utána viszont bármelyik nap dönthet úgy, hogy rajtad hagyja.


A legfontosabb, hogy előre beszéljétek meg: Ha rinyálni kezdesz, az automatikusan plusz 24 óra fogság.

2022. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Minek az az erényöv?
2022. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért hosszú évekig nem hordanám az biztos, ettől függetlenül engem is izgat a téma. Elég sok esetben beszélgettem ebben a témában, sok férfinak már semmi merevedése sincs mert 2-3-4 éve folyamatosan rajta van. Biztosan van káros hatása , csak úgy mint mindennek.
2022. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Lehet nagyon hülye vagyok, de az erényöv mire jó?


F/28

2022. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6 és 8: Hogy ne verhesd ki, csak a barátod/barátnőd tudtával élvezhess el?
2022. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

- A jól megválasztott erényöv, igazi nevelő eszköz, nincs maszturbáció, és aktus! Van önmegtartóztatás, fegyelem, odafigyelés, szorgalom, bók a kulcs tulajdonosa felé!

- A heréket körülfogó gyűrű akkor jó, kényelmes, ha a kisújjad befér a gyűrű és a lankadt péniszed közé, nem fog lecsúszni!

- Mindig borotváld a szőrzetet, nem csípődik be!

- A hajnali erekció bizony kényelmetlen, égető érzés, pár perc és elmúlik!

- Napköben, nem csajozunk, és nem figyelmeztet a hűtlenségünkre!

- Énminden este levehetem, tisztálkodás idejére, majd vissza rakom és a párom lezárja!

- Kirobbanó a szex mióta használom, használjuk, minden kulcs az övé!

- És ülve pisilunk!

2022. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!