Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi változhatott hirtelen? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott hirtelen? L

Figyelt kérdés

Egy idősebb (tényleg az, apám lehetne), házas férfi annyira nyomult rám hetekig amikor találkoztunk, hogy ilyet még nem tapasztaltam (főleg házastól), pedig tetszettem már pár pasinak. És pont ezért nem is tudtam mit kezdeni a helyzettel, zavarban voltam, de nem tagadom, bejött azért (ezt észre is vette, ezért csinálta gondolom hetekig). De egyik pillanatról kb a másikra leállt ezzel, pedig már egyre inkább elérte hogy vonzódjak hozzá (ezt is tuti látta). Most meg csak mosolyog rám, meg néha egy-egy flörtölős megjegyzés, de ahhoz képest amilyen volt nemrég, ahhoz képest ez semmi.

Mi lehet az oka? Tudom, hogy láthatatlanban ezt nehéz megmondani, de tippek érdekelnének. 😅🤣


2022. aug. 2. 15:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha hetekig nyomult és te nem adtál neki semmi biztatót, akkor megsértetted és megunta.
2022. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!