Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szexelnétek análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szexelnétek análisan aranyeres lánnyal?

Figyelt kérdés

Konkrétabban olyan, hogy teljesen tünetmentes, de ott van egy kis dudor. Műtét nem javasolt, szóval örökké ott lesz.

Ez kizárja az anális szexet teljesen?



2022. aug. 1. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Először úgy olvastam, hogy "aranyos" lánnyal, de vele is inkább valami mást csinálnék.
2022. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ilyen gondom van. Sok síkosítóval, nem durvulva, finoman kezdve nem volt gond belőle sose.

Kb 10-15 szexből 1 hátsókapus. Van, hogy én kérem amikor olyan a hangulatom. Se vérezni se fájni nem szokott.


Szólj a fiúnak a problémáról, akkor óvatosabb lesz ő is, nem lesz gond belőle.

2022. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Seggbeduglak szárazon
2022. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Kis dudorral, ha amúgy szép a popsilyuk, naná. De egy eltorzult, súlyosan aranyeres hátsó bejárathoz már nem lenne kedvem.
2022. szept. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én megdugnám az aranyeres popsid
2022. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az első gyerkőc születése után lett aranyerem, de szintén tünetmentes, egész ritkán jön csak elő.

Imádom az anál szexet.

Nyilván, ha akármilyen picit, de érzem hogy nem tökéletes, akkor olyankor nincs semmilyen anális játék.

Ha viszont épp jól viselkedik, akkor okosan, óvatosan, fokozatosan és jó síkosan semmilyen gondot nem okoz neki a behatolás - és nem csak aktus közben, hanem másnap sem.


A pasimnak is van amúgy egy kis - szintén tünetmentes - aranyere, de engem nem zavar pl nyalakodás vagy ujjal matatás közben, hozzá tartozik, ugyanúgy az ő testének része mint az anyajegyei vagy bármilyen más jellegzetessége.

2022. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!