Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne, ha a pasid,párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a pasid,párod megemlítene,hogy szereti a többes szexet és benne lennél - e? Először csak két pasival, utána többel, és úgy, hogy téged hátulról analisan csinálnának,és le kéne cumizni őket. Tehát nem rendes szex lenne. Ez nagyon beteg

Figyelt kérdés
szerintem
2022. júl. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Amint ezt meg említeném azonnal ott hagynám végleg.
2022. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevetnek rajta, és megkernem, hogy ha ilyen vagyai vannak, akkor biszex pasival járjon ne velem és el köszönnék.
2022. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon beteg.
2022. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

szerintem 1 darab plusz pasi hosszutavon beleferhet a kapcsolatba, ha mindket taggal joban van, lenyegeben egy hazibarat.

persze ez nem mindenkinek felelne meg, sot.

Egyebkent mi dolgozunk is egy ilyen kapcsolaton csajommal.


F

2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem hétköznapi vágy a többes, a gangbang, a cuckold, de nem annyira extrán beteg (csak nem kell a környezeted orrára kötni). Ámbátor az anál részt nem értem... a többesek pont hogy nem csak anál alapon működnek, sőt az anál az amire nem vesznek be csak úgy akárkit (akkor is ha amúgy kedveli az adott lány).
2022. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!