Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha 19 éves fiúként annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 19 éves fiúként annyi az összes tapasztalatom lányokkal, hogy eddig kettő lesmárolt?

Figyelt kérdés
Kicsit elszomorodok mikor erre gondolok, mert valaki azt mondta ezeknek az éveimnek kéne a legszebbnek lenni ilyen szempontból, de én még mindig szűz vagyok.
2022. júl. 31. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég erős szociális szorongásom van és még soha életemben nem mertem bepróbálkozni egy lánynál sem, pedig szinte mindenki azt mondja hogy jól nézek ki, és eddig pár lány azt is mondta, hogy csodálják hogy még nem volt barátnőm.
2022. júl. 31. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én még csak nem is csókolóztam, pedig 20 vagyok... Nem gáz, többen vannak így. Majd alakul a dolog.
2022. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gáz
2022. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Most mit vársz itt, privát levélre?

Azt is legfeljebb a búzások írnak.

2022. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Bőven van még időd, ne agyalj ilyesmin. Egyébként egyáltalán nem gáz.
2022. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindekinek kell szexelni.. nem kötelező. Amúgy is elég mocskos dolog. Szűznek lenni erény
2022. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem, ez egyáltalán nem gáz, még mindig nagyon fiatal vagy, ráérsz. Ha nem is csókolóztál volna az mondjuk már fura lenne.

De azért #6-ra ne hallgass, incelnek lenni már tényleg gáz 😂

2022. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!