Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan törődött bele abba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan törődött bele abba, hogy a szexuális élete soha nem lesz olyan jó minőségű, mint ahogyan szeretné vagy régebben szerette volna?

Figyelt kérdés
Illetve mi volt az oka annak, hogy elfogadtátok jelenlegi helyzetetek? Kényszer, egészségügy probléma, önbizalomhiány, lustaság? Kort és nemet is írjatok.

2022. júl. 30. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Enyem olyan N
2022. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Incelség/femcelség.

Mindenkié lehet jobb. Olyan ez mint az idegennyelv tudás: energiát kell beletenni, és fejleszthető.


F30

2022. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő barátnő kell hozzá, aki oda van érted, és kiváló a kémia. Én is már kezdtem beletörődni, hogy gyorstüzelő vagyok, béna, impotens, kicsi a farkam... Aztán a semmiből lett egy olyan csajom, akivel amúgy is minden klappol, a szex meg olyan, hogy jobb, mint amiről előtte fantáziáltam. Imád engem és a farkam is, ez pedig belőlem is a legjobbat hozza ki. És nem, nem kellett tudatosan tanuljak meg erőlködjek, magától jön minden.
2022. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit szorongtam anno a szexszel kapcsolatban (külső+teljesítmény), hogy inkább felhagytam vele, nem éri meg.

Egyébként alkalmit nem akarnék, a párkapcsolatban meg csalódtam, úgyhogy már el se jutok odáig, hogy a szex mint opció fölmerüljön. De igazából jól vagyok így, nyugisabb az életem.

27/N

2022. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fordult át a dolog, amikor először hódítottam meg egy top külsejű nőt. Azóta rájöttem, hogy a boldogság nem teljesítmény, hanem együtt rezgés... akár átlagos vagy gyenge közepes külsejű és vonzerejű partnerekkel voltam a legboldogabb
2022. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nekem ez már az 5.kapcsolatom de soha nem volt még orgazmusom. Pedig minden adott. Úgy érzem végre az igazi van mellettem de mintha én nem lennék rá képes

25/L

2022. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ha egyedül sem volt, akkor azt a 6. kapcsolat sem fogja megoldani.
2022. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg sehogy... bánom, hogy korábban nem éltem ki jobban magam. A mostani párommal meg elég langyos az együttlét.

L28

2022. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen én már elfogadtam hogy nekem nem lesz jó a szex sosem. Hátránya hogy már nem is annyira érdekel,így csak olyan párom lehet aki szintén nem vágyik annyi szexre. Beletörődtem már
2022. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!